Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2020 na dan 4. julij

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 14 14 0
BOVEC 16 11 5
CELJE 7 6 1
JESENICE 7 7 0
JEZERSKO 14 13 1
KAMNIK 10 10 0
KOROŠKE 4 3 1
KRANJ 6 6 0
KRANJSKA GORA 14 13 1
LJUBLJANA 25 24 1
MARIBOR 2 2 0
MOJSTRANA 10 10 0
RADOVLJICA 16 16 0
RATEČE 1 1 0
ŠKOFJA LOKA 6 5 1
TOLMIN 24 24 0
TRŽIČ 7 7 0
Skupaj 183 172 11

Število intervencij in reševalcev v letu 2020 na dan 4. julij

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ14014810116
BOVEC112133690
CELJE6064425
JESENICE5272188
JEZERSKO112135583
KAMNIK1001064127
KOROŠKE2132241
KRANJ60633151
KRANJSKA GORA1211378148
LJUBLJANA2402472218
MARIBOR2020013
MOJSTRANA64105791
RADOVLJICA1241654155
RATEČE101008
ŠKOFJA LOKA5165688
TOLMIN141024117197
TRŽIČ6173359
Skupaj 147 28 175 76 72 1698

Število ponesrečencev v letu 2020 na dan 4. julij

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 7 05 1 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 18
BOVEC 3 04 2 0 1 0 0 0 1 0 2 0 1 14
CELJE 1 02 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5
JESENICE 0 01 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 5
JEZERSKO 2 00 0 2 1 1 0 0 0 1 0 0 0 7
KAMNIK 2 03 1 0 0 0 0 2 0 1 2 0 0 11
KOROŠKE 1 01 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
KRANJ 0 01 1 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 5
KRANJSKA GORA 17 23 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 23
LJUBLJANA 0 15 1 6 5 2 0 1 0 0 0 0 0 21
MARIBOR 0 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
MOJSTRANA 3 01 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 7
RADOVLJICA 4 02 2 3 0 0 0 2 0 2 0 0 0 15
RATEČE 0 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ŠKOFJA LOKA 0 00 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 5
TOLMIN 2 20 0 6 6 0 0 0 0 1 3 0 0 20
TRŽIČ 0 12 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 6
Skupaj 42 6 32 8 27 18 6 0 5 2 8 10 0 3 167

Število nesreč v letu 2020 na dan 4. julij

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 4 3 0 1 1 0 0 0 1 2 2 14
BOVEC 3 1 1 3 0 1 0 0 0 4 0 13
CELJE 3 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0 6
JESENICE 1 0 0 0 0 0 1 0 3 2 0 7
JEZERSKO 7 0 2 0 0 0 0 0 1 1 1 12
KAMNIK 5 1 1 0 0 0 1 0 0 2 0 10
KOROŠKE 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
KRANJ 3 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0 6
KRANJSKA GORA 7 0 4 0 0 0 0 0 0 2 0 13
LJUBLJANA 15 0 1 0 0 0 2 0 1 2 3 24
MARIBOR 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
MOJSTRANA 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10
RADOVLJICA 11 3 0 0 0 1 0 0 1 0 0 16
RATEČE 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ŠKOFJA LOKA 4 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 6
TOLMIN 7 1 0 0 0 2 6 0 1 6 1 24
TRŽIČ 2 2 0 0 1 0 0 0 0 2 0 7
Skupaj 88 12 9 5 2 4 11 0 11 25 7 174

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2020 na dan 4. julij

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 1 2 13 1 1 18
BOVEC 0 1 7 2 2 12
CELJE 0 0 3 0 1 4
JESENICE 0 0 1 2 2 5
JEZERSKO 0 0 0 1 0 1
KAMNIK 0 0 7 2 0 9
KOROŠKE 0 0 1 0 0 1
KRANJ 0 0 3 0 0 3
KRANJSKA GORA 0 0 20 0 0 20
LJUBLJANA 0 1 10 7 1 19
MARIBOR 0 0 0 0 0 0
MOJSTRANA 0 0 4 3 0 7
RADOVLJICA 0 0 6 4 4 14
RATEČE 0 0 0 0 0 0
ŠKOFJA LOKA 0 1 2 1 1 5
TOLMIN 0 0 12 7 0 19
TRŽIČ 0 0 5 1 0 6
Skupaj 1 5 94 31 12 143