Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2019 na dan 20. oktober

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 85 84 1
BOVEC 59 56 3
CELJE 22 18 4
JESENICE 4 3 1
JEZERSKO 15 11 4
KAMNIK 35 28 7
KOROŠKE 12 12 0
KRANJ 25 25 0
KRANJSKA GORA 36 36 0
LJUBLJANA 30 28 2
MARIBOR 11 10 1
MOJSTRANA 45 45 0
RADOVLJICA 36 36 0
RATEČE 12 12 0
ŠKOFJA LOKA 11 9 2
TOLMIN 83 83 0
TRŽIČ 25 25 0
Skupaj 546 521 25

Število intervencij in reševalcev v letu 2019 na dan 20. oktober

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ814854741599
BOVEC527593032377
CELJE17522101093
JESENICE4043335
JEZERSKO141158987
KAMNIK255301212179
KOROŠKE751241105
KRANJ250251512236
KRANJSKA GORA324361818324
LJUBLJANA2643091228
MARIBOR110111378
MOJSTRANA396453438400
RADOVLJICA306361511406
RATEČE120128698
ŠKOFJA LOKA101118481
TOLMIN6914834025674
TRŽIČ21425169259
Skupaj 475 66 541 278 235 4259

Število ponesrečencev v letu 2019 na dan 20. oktober

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 62 017 2 15 7 4 3 3 1 4 2 0 0 120
BOVEC 27 27 5 5 8 2 0 2 1 2 2 0 0 63
CELJE 10 43 0 3 3 1 0 0 0 0 0 0 0 24
JESENICE 0 02 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
JEZERSKO 8 07 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 16
KAMNIK 18 04 2 3 1 1 1 0 0 2 0 0 0 32
KOROŠKE 1 02 1 0 0 0 1 1 0 1 1 2 0 10
KRANJ 3 00 0 7 7 0 1 2 0 1 1 0 0 22
KRANJSKA GORA 27 14 6 6 3 0 1 1 0 1 0 0 0 50
LJUBLJANA 7 22 2 7 3 3 0 1 0 2 0 0 0 29
MARIBOR 1 23 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 10
MOJSTRANA 14 09 0 11 1 4 0 1 0 4 0 1 0 45
RADOVLJICA 7 010 0 4 5 0 1 1 0 1 1 0 4 34
RATEČE 6 00 0 1 1 0 0 0 2 0 1 0 0 11
ŠKOFJA LOKA 1 00 0 3 3 1 1 0 0 0 0 0 0 9
TOLMIN 13 202 1 7 24 4 2 1 0 0 7 0 0 81
TRŽIČ 13 44 0 4 0 0 2 1 0 2 2 0 0 32
Skupaj 218 35 76 21 77 69 20 13 14 4 20 17 3 4 591

Število nesreč v letu 2019 na dan 20. oktober

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 50 11 0 2 6 1 0 3 1 7 4 85
BOVEC 26 7 4 1 0 13 3 0 4 1 0 59
CELJE 7 1 4 0 2 0 2 0 1 3 2 22
JESENICE 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 4
JEZERSKO 11 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 15
KAMNIK 18 6 0 0 0 0 0 0 2 3 1 30
KOROŠKE 7 1 0 0 0 0 0 0 2 2 0 12
KRANJ 11 2 0 2 1 0 2 3 3 1 0 25
KRANJSKA GORA 20 3 2 0 0 0 0 3 4 3 1 36
LJUBLJANA 17 2 1 0 0 0 2 1 0 6 1 30
MARIBOR 6 0 0 0 0 0 2 0 0 0 1 9
MOJSTRANA 28 5 8 0 2 0 0 1 0 1 0 45
RADOVLJICA 19 3 0 0 1 0 0 0 0 8 5 36
RATEČE 3 2 1 0 0 0 0 1 3 2 0 12
ŠKOFJA LOKA 4 0 0 0 1 0 0 0 2 1 3 11
TOLMIN 16 3 2 0 0 1 41 4 4 8 3 82
TRŽIČ 11 6 0 0 0 0 4 0 1 3 0 25
Skupaj 257 53 24 6 13 15 56 16 27 50 21 538

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2019 na dan 20. oktober

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 3 9 66 25 7 110
BOVEC 0 5 39 2 6 52
CELJE 0 2 9 1 0 12
JESENICE 0 0 0 3 0 3
JEZERSKO 0 1 4 1 0 6
KAMNIK 3 1 9 1 2 16
KOROŠKE 0 0 2 1 2 5
KRANJ 0 0 7 0 0 7
KRANJSKA GORA 2 1 36 7 2 48
LJUBLJANA 2 0 13 5 1 21
MARIBOR 0 0 6 0 0 6
MOJSTRANA 0 2 33 10 0 45
RADOVLJICA 0 0 20 3 4 27
RATEČE 0 3 3 3 0 9
ŠKOFJA LOKA 0 0 4 3 2 9
TOLMIN 0 4 52 19 5 80
TRŽIČ 1 2 15 10 3 31
Skupaj 11 30 318 94 34 487