Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2019 na dan 22. avgust

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 65 63 2
BOVEC 48 41 7
CELJE 18 1 17
JESENICE 2 2 0
JEZERSKO 12 10 2
KAMNIK 28 23 5
KOROŠKE 8 6 2
KRANJ 24 24 0
KRANJSKA GORA 28 28 0
LJUBLJANA 22 20 2
MARIBOR 9 8 1
MOJSTRANA 37 34 3
RADOVLJICA 25 25 0
RATEČE 11 11 0
ŠKOFJA LOKA 9 8 1
TOLMIN 69 69 0
TRŽIČ 19 18 1
Skupaj 434 391 43

Število intervencij in reševalcev v letu 2019 na dan 22. avgust

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ603633532451
BOVEC366421824257
CELJE8192812
JESENICE2022219
JEZERSKO111125856
KAMNIK19524711146
KOROŠKE4373153
KRANJ240241512229
KRANJSKA GORA244281213231
LJUBLJANA2112260168
MARIBOR9091251
MOJSTRANA286342631329
RADOVLJICA214251310285
RATEČE110115685
ŠKOFJA LOKA8196266
TOLMIN5613693522554
TRŽIČ17219127180
Skupaj 359 50 409 203 191 3172

Število ponesrečencev v letu 2019 na dan 22. avgust

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 35 012 2 11 6 2 3 3 1 4 2 0 0 81
BOVEC 15 24 4 5 5 2 0 2 0 0 2 0 0 41
CELJE 3 10 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 8
JESENICE 0 02 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
JEZERSKO 6 04 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11
KAMNIK 14 03 2 3 1 1 1 0 0 2 0 0 0 27
KOROŠKE 0 01 1 0 0 0 1 1 0 0 0 2 0 6
KRANJ 3 00 0 7 7 0 1 1 0 1 1 0 0 21
KRANJSKA GORA 23 12 4 6 2 0 1 0 0 1 0 0 0 40
LJUBLJANA 7 02 1 6 2 2 0 0 0 2 0 0 0 22
MARIBOR 1 22 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 8
MOJSTRANA 11 05 0 8 1 3 0 0 0 3 0 1 0 32
RADOVLJICA 5 08 0 3 4 0 1 1 0 1 0 0 3 26
RATEČE 6 00 0 1 1 0 0 0 2 0 1 0 0 11
ŠKOFJA LOKA 1 00 0 3 1 1 1 0 0 0 0 0 0 7
TOLMIN 8 171 1 7 20 2 2 1 0 0 6 0 0 65
TRŽIČ 7 33 0 4 0 0 2 1 0 2 2 0 0 24
Skupaj 145 26 49 16 66 54 14 13 10 3 16 14 3 3 432

Število nesreč v letu 2019 na dan 22. avgust

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 36 5 0 2 6 1 0 2 1 6 4 63
BOVEC 17 6 3 1 0 10 3 0 2 0 0 42
CELJE 2 0 2 0 1 0 0 0 0 2 2 9
JESENICE 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
JEZERSKO 9 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0 12
KAMNIK 14 5 0 0 0 0 0 0 1 3 1 24
KOROŠKE 4 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0 7
KRANJ 10 2 0 2 1 0 2 3 3 1 0 24
KRANJSKA GORA 16 2 2 0 0 0 0 2 2 3 1 28
LJUBLJANA 14 2 1 0 0 0 0 1 0 3 1 22
MARIBOR 5 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 7
MOJSTRANA 19 4 7 0 2 0 0 1 0 1 0 34
RADOVLJICA 13 3 0 0 1 0 0 0 0 4 4 25
RATEČE 2 2 1 0 0 0 0 1 3 2 0 11
ŠKOFJA LOKA 4 0 0 0 1 0 0 0 1 1 2 9
TOLMIN 13 2 1 0 0 1 36 3 3 6 3 68
TRŽIČ 7 5 0 0 0 0 4 0 1 2 0 19
Skupaj 187 40 18 6 12 12 47 13 19 34 18 406

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2019 na dan 22. avgust

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 3 8 47 15 2 75
BOVEC 0 4 27 1 2 34
CELJE 0 2 1 0 0 3
JESENICE 0 0 0 2 0 2
JEZERSKO 0 1 1 1 0 3
KAMNIK 3 1 7 1 2 14
KOROŠKE 0 0 0 1 2 3
KRANJ 0 0 6 0 0 6
KRANJSKA GORA 2 0 29 5 2 38
LJUBLJANA 2 0 11 4 1 18
MARIBOR 0 0 5 0 0 5
MOJSTRANA 0 1 23 8 0 32
RADOVLJICA 0 0 15 2 3 20
RATEČE 0 3 3 3 0 9
ŠKOFJA LOKA 0 0 3 2 2 7
TOLMIN 0 3 41 15 5 64
TRŽIČ 1 0 11 8 3 23
Skupaj 11 23 230 68 24 356