Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2017

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 72 72 0
BOVEC 44 44 0
CELJE 14 14 0
JESENICE 4 4 0
JEZERSKO 14 14 0
KAMNIK 36 36 0
KOROŠKE 13 13 0
KRANJ 19 19 0
KRANJSKA GORA 23 23 0
LJUBLJANA 37 37 0
MARIBOR 4 3 1
MOJSTRANA 44 44 0
RADOVLJICA 28 28 0
RATEČE 8 8 0
ŠKOFJA LOKA 21 21 0
TOLMIN 98 98 0
TRŽIČ 34 33 1
Skupaj 513 511 2

Število intervencij in reševalcev v letu 2017

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ711723938571
BOVEC43144927366
CELJE1311488121
JESENICE5053252
JEZERSKO140147770
KAMNIK191635157313
KOROŠKE121131082
KRANJ1631937160
KRANJSKA GORA221231411203
LJUBLJANA3253730315
MARIBOR213008
MOJSTRANA404443435356
RADOVLJICA23427127269
RATEČE5382371
ŠKOFJA LOKA2012185198
TOLMIN8612983325757
TRŽIČ294331310237
Skupaj 452 58 510 204 192 4149

Število ponesrečencev v letu 2017

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 16 221 2 11 4 7 1 2 2 2 0 0 0 70
BOVEC 31 28 6 6 2 2 0 0 0 4 0 0 0 61
CELJE 9 12 3 3 0 1 0 1 0 1 0 0 0 21
JESENICE 0 01 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 4
JEZERSKO 6 12 0 3 0 0 0 0 1 0 1 0 0 14
KAMNIK 21 43 7 4 5 1 1 0 0 1 0 0 0 47
KOROŠKE 1 02 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 5
KRANJ 2 34 2 1 7 0 0 0 1 0 0 0 0 20
KRANJSKA GORA 4 08 2 5 4 1 0 1 0 0 0 0 0 25
LJUBLJANA 4 35 5 6 5 2 0 3 0 1 4 0 0 38
MARIBOR 0 10 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 2
MOJSTRANA 30 09 0 9 1 5 0 1 0 2 0 0 0 57
RADOVLJICA 1 27 2 4 5 0 0 2 3 0 0 0 0 26
RATEČE 2 04 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 9
ŠKOFJA LOKA 3 20 1 6 7 0 0 1 0 1 2 0 0 23
TOLMIN 10 371 6 9 23 2 4 0 0 2 5 0 0 99
TRŽIČ 21 23 2 4 4 3 0 3 0 2 0 0 0 44
Skupaj 161 60 80 38 73 69 26 7 15 7 16 12 0 1 565

Število nesreč v letu 2017

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 39 9 0 3 6 2 3 0 2 6 2 72
BOVEC 20 8 4 0 0 3 2 0 1 4 1 43
CELJE 8 2 1 0 1 0 1 0 0 1 0 14
JESENICE 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 5
JEZERSKO 7 2 1 0 0 0 1 0 0 3 0 14
KAMNIK 11 4 5 0 0 0 2 2 1 6 2 33
KOROŠKE 5 0 0 0 0 0 0 0 0 8 0 13
KRANJ 4 1 1 1 0 0 2 3 2 3 2 19
KRANJSKA GORA 12 1 1 0 2 0 1 4 1 1 0 23
LJUBLJANA 19 0 1 0 0 0 0 1 4 4 6 35
MARIBOR 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
MOJSTRANA 30 4 7 0 1 0 0 0 0 1 1 44
RADOVLJICA 12 3 0 1 0 0 0 0 6 3 2 27
RATEČE 2 1 1 0 2 0 0 0 1 1 0 8
ŠKOFJA LOKA 9 1 0 1 0 0 2 2 1 0 5 21
TOLMIN 17 1 1 0 1 2 51 3 5 12 4 97
TRŽIČ 18 2 1 0 3 0 4 1 1 2 0 32
Skupaj 218 40 24 6 16 7 69 16 26 55 25 502

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2017

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 2 6 40 14 4 66
BOVEC 0 2 24 5 3 34
CELJE 1 1 8 3 2 15
JESENICE 0 0 3 1 0 4
JEZERSKO 0 0 8 4 0 12
KAMNIK 0 3 30 2 0 35
KOROŠKE 0 1 1 1 1 4
KRANJ 0 0 2 3 0 5
KRANJSKA GORA 0 0 12 7 6 25
LJUBLJANA 0 0 6 12 14 32
MARIBOR 0 0 1 0 0 1
MOJSTRANA 1 3 43 4 5 56
RADOVLJICA 0 1 8 7 10 26
RATEČE 0 0 5 2 1 8
ŠKOFJA LOKA 0 2 13 5 3 23
TOLMIN 0 0 62 28 1 91
TRŽIČ 0 0 36 3 3 42
Skupaj 4 19 302 101 53 479