Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2016

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 69 69 0
BOVEC 44 44 0
CELJE 28 28 0
JESENICE 4 4 0
JEZERSKO 14 14 0
KAMNIK 36 36 0
KOROŠKE 19 19 0
KRANJ 15 15 0
KRANJSKA GORA 24 24 0
LJUBLJANA 26 26 0
MARIBOR 12 10 2
MOJSTRANA 36 35 1
RADOVLJICA 28 28 0
RATEČE 18 18 0
ŠKOFJA LOKA 12 12 0
TOLMIN 75 75 0
TRŽIČ 23 23 0
Skupaj 483 480 3

Število intervencij in reševalcev v letu 2016

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ5910694442640
BOVEC422441929367
CELJE271281210161
JESENICE1341058
JEZERSKO122149961
KAMNIK27936208394
KOROŠKE1631963214
KRANJ1231516130
KRANJSKA GORA23124119163
LJUBLJANA2242641207
MARIBOR64100041
MOJSTRANA324363131306
RADOVLJICA226281510258
RATEČE162181313179
ŠKOFJA LOKA1111213100
TOLMIN687753123545
TRŽIČ203231213215
Skupaj 416 65 481 230 210 4039

Število ponesrečencev v letu 2016

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 18 324 2 5 4 4 1 3 0 2 0 1 2 69
BOVEC 23 113 7 2 2 3 0 1 0 2 3 0 0 57
CELJE 14 18 2 5 2 0 1 0 0 3 0 0 0 36
JESENICE 0 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 2
JEZERSKO 8 12 0 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 15
KAMNIK 8 67 0 4 1 2 2 2 0 3 2 0 0 37
KOROŠKE 1 12 2 2 3 0 0 0 1 1 2 0 0 15
KRANJ 4 11 0 2 4 0 0 0 1 0 1 0 0 14
KRANJSKA GORA 24 05 2 0 2 2 0 1 0 1 0 0 0 37
LJUBLJANA 8 23 1 10 4 1 0 0 0 0 0 0 0 29
MARIBOR 2 10 0 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 8
MOJSTRANA 14 08 0 10 0 5 0 2 0 5 1 0 0 45
RADOVLJICA 7 18 3 3 3 0 0 0 2 1 0 0 0 28
RATEČE 8 04 1 3 4 0 0 1 0 2 0 0 0 23
ŠKOFJA LOKA 2 20 0 2 1 1 0 1 0 1 1 0 0 11
TOLMIN 7 183 1 6 19 0 3 2 1 1 11 0 0 72
TRŽIČ 6 24 0 7 1 2 0 1 0 0 0 0 0 23
Skupaj 154 40 93 21 67 50 20 7 14 6 23 22 1 3 521

Število nesreč v letu 2016

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 45 5 1 0 2 0 2 0 3 8 3 69
BOVEC 24 6 1 0 1 2 1 2 3 3 0 43
CELJE 16 3 3 0 0 0 1 2 1 1 1 28
JESENICE 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 4
JEZERSKO 9 0 2 0 0 0 0 0 0 3 0 14
KAMNIK 19 5 2 0 0 0 1 0 1 8 0 36
KOROŠKE 4 1 0 1 1 0 2 1 1 7 1 19
KRANJ 2 3 0 0 0 0 3 1 1 4 1 15
KRANJSKA GORA 11 5 4 0 0 0 1 0 2 1 0 24
LJUBLJANA 13 0 2 0 0 0 1 0 3 5 1 25
MARIBOR 6 1 0 0 0 0 0 0 2 1 0 10
MOJSTRANA 23 0 11 0 0 0 0 0 1 1 0 36
RADOVLJICA 14 3 1 0 1 0 0 0 3 2 3 27
RATEČE 6 2 4 0 1 0 0 0 4 0 0 17
ŠKOFJA LOKA 6 1 0 0 0 0 2 0 0 1 2 12
TOLMIN 13 1 1 0 0 4 29 2 8 12 5 75
TRŽIČ 14 1 2 0 2 0 2 0 1 1 0 23
Skupaj 227 37 34 1 8 6 45 8 35 59 17 477

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2016

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 2 1 39 10 9 61
BOVEC 1 1 30 7 3 42
CELJE 2 0 22 6 1 31
JESENICE 0 0 1 1 0 2
JEZERSKO 0 0 8 4 0 12
KAMNIK 1 1 22 7 4 35
KOROŠKE 0 1 3 4 2 10
KRANJ 0 0 2 1 0 3
KRANJSKA GORA 0 3 28 3 2 36
LJUBLJANA 0 1 9 11 1 22
MARIBOR 0 0 1 1 1 3
MOJSTRANA 0 1 37 5 2 45
RADOVLJICA 0 1 15 7 4 27
RATEČE 0 2 17 3 1 23
ŠKOFJA LOKA 0 1 9 1 0 11
TOLMIN 1 3 46 18 3 71
TRŽIČ 0 0 16 3 3 22
Skupaj 7 16 305 92 36 456