Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2015

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 51 51 0
BOVEC 39 39 0
CELJE 29 29 0
JESENICE 8 8 0
JEZERSKO 13 13 0
KAMNIK 27 27 0
KOROŠKE 16 16 0
KRANJ 11 11 0
KRANJSKA GORA 14 14 0
LJUBLJANA 28 28 0
MARIBOR 12 9 3
MOJSTRANA 43 43 0
RADOVLJICA 20 20 0
RATEČE 10 10 0
ŠKOFJA LOKA 12 12 0
TOLMIN 71 71 0
TRŽIČ 30 30 0
Skupaj 434 431 3

Število intervencij in reševalcev v letu 2015

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ474513233486
BOVEC381391928279
CELJE24529139174
JESENICE6283293
JEZERSKO1121310964
KAMNIK234271211252
KOROŠKE1071773262
KRANJ921102104
KRANJSKA GORA131149898
LJUBLJANA1892765259
MARIBOR5381147
MOJSTRANA421433937354
RADOVLJICA1822096179
RATEČE100106290
ŠKOFJA LOKA1021233105
TOLMIN5813714019637
TRŽIČ23730119279
Skupaj 365 65 430 220 187 3762

Število ponesrečencev v letu 2015

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 18 113 0 5 8 4 0 5 1 1 2 0 0 58
BOVEC 16 213 5 0 3 0 0 0 0 4 1 0 0 44
CELJE 5 14 2 9 1 0 1 2 0 3 0 0 0 28
JESENICE 7 00 1 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 11
JEZERSKO 2 04 1 2 1 0 0 0 1 0 1 0 0 12
KAMNIK 11 15 0 2 3 0 2 0 0 0 1 0 0 25
KOROŠKE 5 00 2 2 0 1 0 0 1 0 1 0 0 12
KRANJ 4 00 0 1 2 0 0 2 0 1 0 0 0 10
KRANJSKA GORA 17 33 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 25
LJUBLJANA 4 25 0 4 4 0 1 1 1 1 2 0 0 25
MARIBOR 0 10 1 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 6
MOJSTRANA 29 011 0 9 1 4 0 3 0 5 1 0 0 63
RADOVLJICA 7 04 1 3 3 1 0 3 1 0 2 0 0 25
RATEČE 4 00 2 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 11
ŠKOFJA LOKA 2 20 2 1 5 0 0 0 0 0 0 0 0 12
TOLMIN 7 112 8 7 21 1 1 1 2 2 8 0 0 71
TRŽIČ 9 58 1 1 2 1 1 2 1 1 0 0 0 32
Skupaj 147 29 72 26 51 57 13 6 20 9 19 21 0 0 470

Število nesreč v letu 2015

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 30 3 1 0 2 1 2 0 5 4 3 51
BOVEC 18 6 1 0 2 5 2 0 0 1 2 37
CELJE 13 4 5 0 1 0 1 0 1 3 0 28
JESENICE 3 2 0 0 0 0 1 0 1 0 1 8
JEZERSKO 7 0 1 0 0 0 0 0 0 3 2 13
KAMNIK 9 3 3 0 0 0 1 0 2 7 2 27
KOROŠKE 5 1 0 0 0 0 0 1 0 10 0 17
KRANJ 5 3 0 0 0 0 1 0 1 0 1 11
KRANJSKA GORA 11 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0 14
LJUBLJANA 14 0 1 0 0 0 0 0 4 3 4 26
MARIBOR 3 0 0 0 1 0 0 0 2 1 0 7
MOJSTRANA 28 0 13 0 0 0 0 0 0 1 1 43
RADOVLJICA 6 6 0 0 0 0 0 0 1 3 4 20
RATEČE 2 3 1 0 0 0 0 0 2 1 1 10
ŠKOFJA LOKA 2 0 0 0 0 0 2 2 1 2 3 12
TOLMIN 16 1 0 0 0 6 27 0 6 10 4 70
TRŽIČ 13 4 1 0 1 0 4 0 1 5 1 30
Skupaj 185 36 27 1 7 12 42 4 27 54 29 424

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2015

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 1 1 36 9 5 52
BOVEC 0 0 12 5 2 19
CELJE 0 2 18 3 3 26
JESENICE 1 1 4 3 1 10
JEZERSKO 0 0 5 3 1 9
KAMNIK 1 1 12 5 1 20
KOROŠKE 1 1 5 1 1 9
KRANJ 0 0 0 2 1 3
KRANJSKA GORA 0 0 18 6 1 25
LJUBLJANA 0 0 16 2 4 22
MARIBOR 0 0 5 0 0 5
MOJSTRANA 0 0 49 10 4 63
RADOVLJICA 0 1 8 7 3 19
RATEČE 0 0 7 1 2 10
ŠKOFJA LOKA 0 3 6 0 2 11
TOLMIN 0 0 35 23 7 65
TRŽIČ 2 2 14 11 2 31
Skupaj 6 12 250 91 40 399