Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2014

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 59 59 0
BOVEC 33 33 0
CELJE 13 13 0
JESENICE 6 6 0
JEZERSKO 27 14 13
KAMNIK 23 22 1
KOROŠKE 9 9 0
KRANJ 17 15 2
KRANJSKA GORA 19 18 1
LJUBLJANA 29 29 0
MARIBOR 8 8 0
MOJSTRANA 19 19 0
RADOVLJICA 23 23 0
RATEČE 10 10 0
ŠKOFJA LOKA 16 16 0
TOLMIN 81 81 0
TRŽIČ 20 20 0
Skupaj 412 395 17

Število intervencij in reševalcev v letu 2014

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ4910593522537
BOVEC321331319274
CELJE130134175
JESENICE6066452
JEZERSKO113144365
KAMNIK1932265210
KOROŠKE36960111
KRANJ1411526114
KRANJSKA GORA180181010121
LJUBLJANA24630132254
MARIBOR3580038
MOJSTRANA163191213162
RADOVLJICA16723177221
RATEČE73109699
ŠKOFJA LOKA1701787144
TOLMIN728803223730
TRŽIČ1552075198
Skupaj 335 61 396 184 133 3405

Število ponesrečencev v letu 2014

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 11 39 3 9 5 4 2 0 2 2 5 0 0 55
BOVEC 22 04 4 7 1 0 0 0 0 2 0 0 0 40
CELJE 0 05 1 3 3 1 0 0 0 0 0 0 0 13
JESENICE 0 02 0 1 2 0 0 0 0 1 0 0 0 6
JEZERSKO 4 00 2 1 1 0 2 0 2 1 3 0 0 16
KAMNIK 10 11 1 3 2 0 0 0 0 1 0 0 0 19
KOROŠKE 3 00 3 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0 8
KRANJ 2 21 1 4 3 0 0 0 0 2 0 0 0 15
KRANJSKA GORA 6 04 1 6 2 2 1 0 0 0 0 0 0 22
LJUBLJANA 4 04 1 7 5 2 0 0 0 1 2 0 0 26
MARIBOR 1 10 0 0 0 0 0 0 1 0 2 0 0 5
MOJSTRANA 10 15 0 4 0 0 0 0 0 2 0 0 0 22
RADOVLJICA 2 53 1 1 5 1 0 3 1 0 1 0 0 23
RATEČE 0 11 0 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 7
ŠKOFJA LOKA 3 20 4 3 5 0 0 0 0 0 0 0 0 17
TOLMIN 7 191 1 8 21 1 0 0 0 1 5 0 0 64
TRŽIČ 5 21 1 2 2 2 0 2 0 2 0 0 0 19
Skupaj 90 37 41 24 60 61 14 5 5 6 15 19 0 0 377

Število nesreč v letu 2014

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 24 7 1 1 3 0 2 4 3 6 6 57
BOVEC 20 6 0 0 2 3 0 0 1 0 1 33
CELJE 7 1 1 0 0 0 0 0 2 0 2 13
JESENICE 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 6
JEZERSKO 3 1 0 0 0 0 0 0 1 7 2 14
KAMNIK 12 0 1 0 0 0 1 0 2 5 1 22
KOROŠKE 3 1 0 0 1 0 0 1 0 3 0 9
KRANJ 6 1 0 0 0 0 2 0 0 3 3 15
KRANJSKA GORA 9 2 2 0 1 0 0 1 0 1 2 18
LJUBLJANA 16 1 0 0 0 0 0 1 1 4 4 27
MARIBOR 1 0 0 1 0 0 0 0 1 5 0 8
MOJSTRANA 18 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 18
RADOVLJICA 9 2 0 0 1 0 1 0 5 2 3 23
RATEČE 2 0 2 0 2 0 0 0 0 3 1 10
ŠKOFJA LOKA 7 0 0 1 0 0 1 0 0 2 3 14
TOLMIN 11 2 4 0 0 3 32 2 1 16 7 78
TRŽIČ 7 4 0 0 1 0 4 0 2 2 0 20
Skupaj 158 29 11 3 11 6 43 9 19 59 37 385

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2014

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 0 0 28 13 7 48
BOVEC 0 1 15 5 4 25
CELJE 0 1 9 2 1 13
JESENICE 0 0 4 1 1 6
JEZERSKO 1 0 8 4 2 15
KAMNIK 0 0 12 2 1 15
KOROŠKE 0 0 5 2 0 7
KRANJ 0 0 0 0 0 0
KRANJSKA GORA 0 0 11 8 3 22
LJUBLJANA 0 0 13 9 2 24
MARIBOR 0 0 2 1 0 3
MOJSTRANA 0 0 15 6 0 21
RADOVLJICA 1 0 12 5 3 21
RATEČE 0 0 4 1 1 6
ŠKOFJA LOKA 1 1 7 7 1 17
TOLMIN 0 2 42 17 2 63
TRŽIČ 0 1 11 3 4 19
Skupaj 3 6 198 86 32 325