Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2013

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 66 66 0
BOVEC 31 31 0
CELJE 19 18 1
JESENICE 2 2 0
JEZERSKO 2 2 0
KAMNIK 37 36 1
KOROŠKE 10 10 0
KRANJ 18 18 0
KRANJSKA GORA 23 23 0
LJUBLJANA 30 30 0
MARIBOR 8 8 0
MOJSTRANA 23 23 0
RADOVLJICA 20 20 0
RATEČE 9 9 0
ŠKOFJA LOKA 14 14 0
TOLMIN 62 62 0
TRŽIČ 19 19 0
Skupaj 393 391 2

Število intervencij in reševalcev v letu 2013

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ588664238530
BOVEC30232721265
CELJE1801812885
JESENICE2021116
JEZERSKO1121120
KAMNIK288361616339
KOROŠKE91103289
KRANJ1621833129
KRANJSKA GORA212231212171
LJUBLJANA2733082262
MARIBOR6280043
MOJSTRANA194231918260
RADOVLJICA1462085201
RATEČE8086599
ŠKOFJA LOKA1131444134
TOLMIN538612313513
TRŽIČ16319108203
Skupaj 337 53 390 175 157 3359

Število ponesrečencev v letu 2013

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 17 212 5 12 8 4 0 3 1 4 1 0 0 69
BOVEC 8 38 3 3 3 0 0 1 0 0 1 0 0 30
CELJE 5 13 2 4 1 1 0 0 0 1 2 0 0 20
JESENICE 0 00 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2
JEZERSKO 2 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
KAMNIK 13 23 4 6 4 0 1 1 1 2 0 0 0 37
KOROŠKE 1 02 0 2 1 1 0 0 0 2 1 0 0 10
KRANJ 5 42 0 4 1 0 0 1 1 0 0 0 0 18
KRANJSKA GORA 17 29 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 31
LJUBLJANA 1 35 0 11 3 2 0 1 0 2 1 0 0 29
MARIBOR 2 02 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 7
MOJSTRANA 19 08 0 8 0 2 0 0 0 1 0 0 0 38
RADOVLJICA 8 10 0 6 3 0 0 1 0 1 1 0 0 21
RATEČE 35 02 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0 40
ŠKOFJA LOKA 0 00 1 4 3 1 0 0 0 0 1 0 2 12
TOLMIN 3 155 3 5 12 1 1 0 0 2 5 0 0 52
TRŽIČ 4 26 0 4 2 0 0 1 0 1 1 0 0 21
Skupaj 140 35 68 21 72 43 13 2 9 3 17 15 0 2 440

Število nesreč v letu 2013

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 36 4 2 0 5 1 5 2 5 6 0 66
BOVEC 12 6 2 0 0 3 3 0 0 3 1 30
CELJE 4 1 4 0 2 0 0 0 2 4 1 18
JESENICE 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 2
JEZERSKO 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2
KAMNIK 10 3 4 1 6 0 2 0 2 7 1 36
KOROŠKE 6 0 1 0 0 0 1 0 1 0 1 10
KRANJ 7 4 0 0 0 0 3 0 2 1 1 18
KRANJSKA GORA 10 3 8 0 0 0 0 1 0 0 0 22
LJUBLJANA 19 2 1 0 0 0 0 1 1 3 3 30
MARIBOR 3 0 0 0 0 0 0 1 1 2 0 7
MOJSTRANA 13 0 7 0 3 0 0 0 0 0 0 23
RADOVLJICA 6 6 0 0 2 0 1 0 0 1 4 20
RATEČE 4 1 1 0 1 0 0 0 1 0 0 8
ŠKOFJA LOKA 5 0 0 0 0 0 1 0 0 5 2 13
TOLMIN 12 3 1 0 1 1 29 1 3 8 1 60
TRŽIČ 8 0 3 0 3 0 1 1 1 2 0 19
Skupaj 155 34 36 1 23 5 47 7 19 42 15 384

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2013

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 1 3 29 22 11 66
BOVEC 0 1 11 3 1 16
CELJE 0 0 9 3 0 12
JESENICE 0 0 2 0 0 2
JEZERSKO 0 0 1 0 0 1
KAMNIK 0 1 17 11 3 32
KOROŠKE 0 0 3 4 1 8
KRANJ 0 0 0 2 1 3
KRANJSKA GORA 0 1 21 4 5 31
LJUBLJANA 0 2 10 4 12 28
MARIBOR 0 0 3 2 2 7
MOJSTRANA 0 1 32 3 2 38
RADOVLJICA 0 1 9 5 6 21
RATEČE 0 0 34 4 1 39
ŠKOFJA LOKA 0 0 5 2 5 12
TOLMIN 1 1 29 9 10 50
TRŽIČ 0 0 12 3 2 17
Skupaj 2 11 227 81 62 383