Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2012

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
1 0 1
BOHINJ 46 46 0
BOVEC 31 31 0
CELJE 21 20 1
JESENICE 7 7 0
JEZERSKO 9 9 0
KAMNIK 28 28 0
KOROŠKE 6 5 1
KRANJ 13 13 0
KRANJSKA GORA 21 21 0
LJUBLJANA 21 21 0
MARIBOR 11 9 2
MOJSTRANA 29 29 0
RADOVLJICA 19 19 0
RATEČE 6 5 1
ŠKOFJA LOKA 11 11 0
TOLMIN 100 100 0
TRŽIČ 33 33 0
Skupaj 413 407 6

Število intervencij in reševalcev v letu 2012

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ415462725438
BOVEC310311313230
CELJE18220128162
JESENICE6174471
JEZERSKO9096535
KAMNIK208281614306
KOROŠKE4153047
KRANJ1031363139
KRANJSKA GORA201211513172
LJUBLJANA1922162198
MARIBOR9094138
MOJSTRANA272292118211
RADOVLJICA1361998194
RATEČE5054342
ŠKOFJA LOKA101117578
TOLMIN87131003524856
TRŽIČ312331412261
Skupaj 360 47 407 202 158 3478

Število ponesrečencev v letu 2012

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 9 18 4 10 5 3 1 4 0 1 0 1 0 47
BOVEC 14 010 1 6 1 0 2 1 0 2 1 0 0 38
CELJE 13 04 0 7 2 0 0 0 0 2 1 0 0 29
JESENICE 0 01 1 1 1 2 0 0 0 1 0 0 0 7
JEZERSKO 4 01 0 3 1 0 0 1 1 0 0 0 0 11
KAMNIK 5 32 0 11 3 1 0 0 0 2 1 0 0 28
KOROŠKE 0 01 0 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0 4
KRANJ 3 10 2 1 2 0 0 1 0 0 1 0 0 11
KRANJSKA GORA 20 04 1 2 4 3 0 0 0 0 0 0 0 34
LJUBLJANA 1 61 0 9 2 1 0 1 0 1 1 0 0 23
MARIBOR 1 00 0 0 6 0 0 0 0 1 1 0 0 9
MOJSTRANA 20 09 0 6 1 2 0 1 0 2 0 0 0 41
RADOVLJICA 1 18 1 2 2 0 0 0 1 0 2 0 1 19
RATEČE 7 00 0 1 1 0 0 1 0 0 1 0 0 11
ŠKOFJA LOKA 0 13 0 2 1 0 0 1 0 1 0 0 0 9
TOLMIN 8 303 8 7 20 4 0 3 0 1 7 1 0 92
TRŽIČ 8 65 0 9 5 3 0 1 0 1 0 0 0 38
Skupaj 114 49 60 18 78 57 19 3 17 2 15 16 2 1 451

Število nesreč v letu 2012

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 27 4 2 5 1 0 0 0 1 6 0 46
BOVEC 13 12 2 0 0 1 0 0 2 0 1 31
CELJE 12 1 4 0 0 0 0 0 0 2 1 20
JESENICE 3 0 0 0 1 0 0 0 1 1 1 7
JEZERSKO 5 0 2 0 0 0 0 0 0 1 1 9
KAMNIK 13 6 2 0 0 0 0 0 2 4 1 28
KOROŠKE 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 5
KRANJ 1 2 1 0 0 0 2 0 2 4 1 13
KRANJSKA GORA 10 1 3 1 2 0 1 2 0 0 1 21
LJUBLJANA 12 0 2 0 0 0 1 0 2 2 2 21
MARIBOR 1 1 0 0 0 0 0 4 1 2 0 9
MOJSTRANA 18 1 7 0 1 0 0 0 0 2 0 29
RADOVLJICA 8 1 0 0 0 0 1 0 2 7 0 19
RATEČE 1 1 1 0 0 0 0 0 1 1 0 5
ŠKOFJA LOKA 5 1 0 1 0 0 3 0 0 0 1 11
TOLMIN 21 0 3 0 0 2 57 2 1 10 4 100
TRŽIČ 16 2 4 0 0 0 5 0 3 2 1 33
Skupaj 170 33 33 7 5 3 70 8 18 45 15 407

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2012

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 0 1 24 9 10 44
BOVEC 0 1 24 4 2 31
CELJE 2 3 16 3 3 27
JESENICE 0 0 3 3 1 7
JEZERSKO 0 1 5 2 1 9
KAMNIK 0 1 13 5 3 22
KOROŠKE 0 0 1 1 2 4
KRANJ 0 0 2 1 0 3
KRANJSKA GORA 0 0 20 12 1 33
LJUBLJANA 0 0 6 7 6 19
MARIBOR 0 0 4 2 3 9
MOJSTRANA 0 2 23 6 2 33
RADOVLJICA 0 0 8 8 3 19
RATEČE 0 0 7 1 2 10
ŠKOFJA LOKA 0 1 2 3 3 9
TOLMIN 0 0 58 25 7 90
TRŽIČ 0 1 27 6 1 35
Skupaj 2 11 243 98 50 404