Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2011

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 48 48 0
BOVEC 46 44 2
CELJE 17 17 0
JESENICE 4 3 1
JEZERSKO 9 9 0
KAMNIK 26 26 0
KOROŠKE 8 8 0
KRANJ 16 16 0
KRANJSKA GORA 14 14 0
LJUBLJANA 21 21 0
MARIBOR 4 2 2
MOJSTRANA 31 31 0
RADOVLJICA 22 22 0
RATEČE 10 10 0
ŠKOFJA LOKA 18 18 0
TOLMIN 91 91 0
TRŽIČ 26 26 0
Skupaj 411 406 5

Število intervencij in reševalcev v letu 2011

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ444482419313
BOVEC358432624378
CELJE16117105102
JESENICE2130039
JEZERSKO8197741
KAMNIK1972688172
KOROŠKE62842116
KRANJ1321578137
KRANJSKA GORA1131477109
LJUBLJANA1652172166
MARIBOR2130116
MOJSTRANA274312421236
RADOVLJICA1842288216
RATEČE11011119158
ŠKOFJA LOKA1531832151
TOLMIN847913623696
TRŽIČ233261910240
Skupaj 350 56 406 201 156 3286

Število ponesrečencev v letu 2011

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 18 49 2 6 3 4 0 4 3 0 1 0 0 54
BOVEC 24 111 5 5 3 0 0 0 0 3 3 0 0 55
CELJE 5 02 1 6 1 0 0 1 1 1 1 0 0 19
JESENICE 1 01 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 3
JEZERSKO 3 03 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0 9
KAMNIK 9 03 0 7 0 0 0 1 0 2 2 0 0 24
KOROŠKE 1 21 0 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 8
KRANJ 2 05 0 4 1 0 0 0 0 1 0 0 0 13
KRANJSKA GORA 6 05 0 3 2 0 0 0 0 0 1 0 0 17
LJUBLJANA 1 22 0 8 0 1 0 2 0 1 1 0 0 18
MARIBOR 0 00 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 4
MOJSTRANA 28 09 0 8 2 0 0 1 1 2 0 0 0 51
RADOVLJICA 0 44 2 4 0 1 2 4 0 0 1 0 0 22
RATEČE 9 04 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0 16
ŠKOFJA LOKA 4 25 0 6 3 1 0 1 0 0 2 0 0 24
TOLMIN 10 303 10 4 32 0 0 1 1 0 1 0 1 93
TRŽIČ 3 27 1 4 2 3 0 1 1 1 1 0 1 27
Skupaj 124 47 74 23 69 53 12 2 16 8 13 14 0 2 457

Število nesreč v letu 2011

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 26 3 0 1 3 0 3 0 4 6 2 48
BOVEC 21 6 4 0 2 6 1 1 0 1 1 43
CELJE 5 2 5 0 1 0 1 0 0 2 1 17
JESENICE 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
JEZERSKO 1 0 5 0 0 0 0 0 0 3 0 9
KAMNIK 13 4 3 0 0 0 0 0 1 5 0 26
KOROŠKE 2 1 2 0 0 0 1 0 1 1 0 8
KRANJ 10 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 15
KRANJSKA GORA 5 0 5 0 0 0 1 2 0 0 1 14
LJUBLJANA 14 0 1 0 0 0 1 0 0 5 0 21
MARIBOR 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2
MOJSTRANA 20 0 8 0 0 0 1 0 0 0 2 31
RADOVLJICA 11 0 1 0 1 0 1 0 2 6 0 22
RATEČE 3 3 4 0 0 0 0 0 0 0 1 11
ŠKOFJA LOKA 10 0 0 0 0 0 2 0 0 4 2 18
TOLMIN 8 3 2 0 0 3 59 4 1 8 3 91
TRŽIČ 13 3 2 0 1 0 1 0 0 6 0 26
Skupaj 163 30 42 1 8 9 73 9 9 48 13 405

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2011

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 3 0 31 14 5 53
BOVEC 0 0 37 14 2 53
CELJE 0 0 11 5 1 17
JESENICE 0 0 1 1 1 3
JEZERSKO 0 0 6 1 0 7
KAMNIK 0 0 15 2 2 19
KOROŠKE 0 0 6 1 0 7
KRANJ 0 0 4 3 1 8
KRANJSKA GORA 0 0 11 5 1 17
LJUBLJANA 0 0 8 5 1 14
MARIBOR 0 0 1 0 0 1
MOJSTRANA 0 0 33 4 3 40
RADOVLJICA 0 0 5 14 3 22
RATEČE 0 0 10 4 1 15
ŠKOFJA LOKA 0 0 13 8 3 24
TOLMIN 0 0 67 20 5 92
TRŽIČ 0 0 10 10 4 24
Skupaj 3 0 269 111 33 416