Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2010

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 46 46 0
BOVEC 35 34 1
CELJE 15 15 0
JESENICE 3 3 0
JEZERSKO 8 8 0
KAMNIK 22 22 0
KOROŠKE 11 11 0
KRANJ 10 9 1
KRANJSKA GORA 21 21 0
LJUBLJANA 21 21 0
MARIBOR 13 7 6
MOJSTRANA 24 24 0
RADOVLJICA 13 13 0
RATEČE 3 3 0
ŠKOFJA LOKA 18 18 0
TOLMIN 79 79 0
TRŽIČ 14 14 0
Skupaj 356 348 8

Število intervencij in reševalcev v letu 2010

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ433462117389
BOVEC295342319243
CELJE113148682
JESENICE3032221
JEZERSKO8087554
KAMNIK1482296131
KOROŠKE741165174
KRANJ62834105
KRANJSKA GORA192211415214
LJUBLJANA1922175168
MARIBOR4372036
MOJSTRANA222241715254
RADOVLJICA1031397188
RATEČE3032324
ŠKOFJA LOKA1631974152
TOLMIN6712792720766
TRŽIČ1131475211
Skupaj 292 55 347 171 138 3212

Število ponesrečencev v letu 2010

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 11 37 1 10 6 0 1 4 0 2 2 0 0 47
BOVEC 21 24 3 5 5 1 0 0 1 3 0 0 0 45
CELJE 2 14 0 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 13
JESENICE 0 00 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0 0 3
JEZERSKO 3 03 1 0 0 0 0 1 0 1 1 0 0 10
KAMNIK 6 20 1 4 2 1 0 0 0 3 1 1 0 21
KOROŠKE 0 62 2 2 1 0 0 0 0 2 1 0 0 16
KRANJ 0 20 1 1 0 0 0 1 0 1 1 0 1 8
KRANJSKA GORA 17 01 0 5 1 0 0 0 0 4 0 0 0 28
LJUBLJANA 1 06 1 2 3 2 0 1 0 1 2 2 0 21
MARIBOR 1 10 0 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0 6
MOJSTRANA 12 03 0 5 1 4 0 0 0 3 0 0 0 28
RADOVLJICA 3 11 1 3 4 0 0 0 0 1 0 0 0 14
RATEČE 0 01 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0 0 4
ŠKOFJA LOKA 2 22 0 1 5 0 0 0 0 0 3 0 1 16
TOLMIN 14 221 5 2 25 0 0 2 2 5 2 5 2 87
TRŽIČ 11 02 0 1 1 1 0 1 0 2 1 0 0 20
Skupaj 104 42 37 16 50 54 12 1 10 4 29 16 8 4 387

Število nesreč v letu 2010

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 27 3 1 0 1 0 4 0 5 3 2 46
BOVEC 12 7 3 0 2 5 1 2 0 2 0 34
CELJE 7 2 3 0 0 0 2 0 0 0 0 14
JESENICE 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 3
JEZERSKO 0 0 5 0 1 0 0 0 1 0 1 8
KAMNIK 8 5 2 1 0 0 0 2 0 3 1 22
KOROŠKE 4 0 0 0 1 0 2 0 1 2 1 11
KRANJ 3 0 0 2 0 0 1 1 0 1 0 8
KRANJSKA GORA 14 1 4 0 1 0 0 0 0 0 1 21
LJUBLJANA 12 0 1 0 0 0 1 0 3 3 1 21
MARIBOR 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3 1 7
MOJSTRANA 18 0 5 0 0 0 0 0 0 1 0 24
RADOVLJICA 3 3 0 1 0 0 1 0 3 1 1 13
RATEČE 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3
ŠKOFJA LOKA 5 0 0 0 0 0 2 0 0 9 3 19
TOLMIN 9 3 1 0 3 2 36 5 2 13 5 79
TRŽIČ 11 1 0 0 0 0 0 0 2 0 0 14
Skupaj 140 25 26 4 9 7 50 10 17 41 18 347

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2010

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 1 0 28 9 7 45
BOVEC 2 2 21 11 6 42
CELJE 0 0 6 4 3 13
JESENICE 0 0 0 2 1 3
JEZERSKO 0 1 6 1 1 9
KAMNIK 0 0 10 6 5 21
KOROŠKE 0 2 7 4 2 15
KRANJ 1 0 2 3 0 6
KRANJSKA GORA 0 1 16 6 5 28
LJUBLJANA 0 3 9 5 3 20
MARIBOR 1 0 1 2 2 6
MOJSTRANA 0 0 16 7 5 28
RADOVLJICA 0 1 3 6 4 14
RATEČE 0 0 4 0 0 4
ŠKOFJA LOKA 0 2 5 3 6 16
TOLMIN 0 1 50 20 16 87
TRŽIČ 0 0 11 2 3 16
Skupaj 5 13 195 91 69 373