Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2009

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 61 60 1
BOVEC 35 35 0
CELJE 18 18 0
JESENICE 7 7 0
JEZERSKO 12 12 0
KAMNIK 24 24 0
KOROŠKE 15 15 0
KRANJ 13 13 0
KRANJSKA GORA 12 12 0
LJUBLJANA 26 26 0
MARIBOR 14 14 0
MOJSTRANA 24 24 0
RADOVLJICA 17 17 0
RATEČE 8 8 0
ŠKOFJA LOKA 20 20 0
TOLMIN 69 69 0
TRŽIČ 16 16 0
Skupaj 391 390 1

Število intervencij in reševalcev v letu 2009

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ565614028453
BOVEC304342726328
CELJE14418119108
JESENICE7184285
JEZERSKO111129774
KAMNIK1772463148
KOROŠKE1241662125
KRANJ120126589
KRANJSKA GORA1111286103
LJUBLJANA21526105241
MARIBOR122146169
MOJSTRANA186241715250
RADOVLJICA1161764176
RATEČE8083147
ŠKOFJA LOKA1552062192
TOLMIN5415692015639
TRŽIČ1601688120
Skupaj 325 66 391 193 139 3247

Število ponesrečencev v letu 2009

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 24 616 3 9 2 2 0 1 1 1 2 0 2 69
BOVEC 17 06 1 9 3 0 0 0 1 3 0 0 0 40
CELJE 11 05 2 1 0 0 0 0 0 5 1 0 0 25
JESENICE 5 11 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0 10
JEZERSKO 1 08 1 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 13
KAMNIK 2 22 3 1 2 0 1 0 1 5 2 4 0 25
KOROŠKE 0 04 2 3 3 0 1 0 0 0 0 0 2 15
KRANJ 0 22 0 2 2 0 0 0 0 2 0 0 0 10
KRANJSKA GORA 6 01 0 3 1 2 1 1 0 0 1 0 0 16
LJUBLJANA 4 04 0 8 3 2 0 2 0 0 0 3 1 27
MARIBOR 0 351 2 2 2 0 0 0 0 1 3 1 1 48
MOJSTRANA 12 08 0 4 0 0 0 1 0 2 0 0 1 28
RADOVLJICA 2 02 0 2 1 1 0 0 0 1 2 0 3 14
RATEČE 7 01 0 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 12
ŠKOFJA LOKA 6 21 0 1 2 1 0 0 0 1 7 0 1 22
TOLMIN 3 182 6 3 18 6 0 3 0 1 3 1 11 75
TRŽIČ 5 04 0 4 1 0 0 0 0 2 0 0 0 16
Skupaj 105 66 68 20 55 43 16 4 8 3 24 22 9 22 465

Število nesreč v letu 2009

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 36 3 2 1 2 0 5 0 3 7 2 61
BOVEC 17 5 3 0 2 3 0 0 1 3 0 34
CELJE 12 1 2 0 0 0 1 0 0 1 1 18
JESENICE 3 2 0 0 0 0 1 0 0 2 0 8
JEZERSKO 5 2 3 0 0 0 0 0 1 1 0 12
KAMNIK 7 4 2 1 0 0 1 0 2 6 1 24
KOROŠKE 7 0 1 0 0 0 0 1 1 6 0 16
KRANJ 6 0 0 0 0 0 2 1 0 3 0 12
KRANJSKA GORA 5 3 0 0 1 0 0 1 0 1 1 12
LJUBLJANA 12 1 6 0 0 0 2 0 3 2 0 26
MARIBOR 5 0 0 0 0 0 0 0 3 3 3 14
MOJSTRANA 14 0 6 0 1 0 0 0 0 3 0 24
RADOVLJICA 8 0 0 0 0 0 0 0 2 7 0 17
RATEČE 4 1 1 0 0 0 0 0 1 1 0 8
ŠKOFJA LOKA 6 3 1 0 0 0 1 0 0 5 4 20
TOLMIN 12 2 2 0 0 1 32 7 0 11 2 69
TRŽIČ 10 1 3 0 0 0 0 0 1 1 0 16
Skupaj 169 28 32 2 6 4 45 10 18 63 14 391

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2009

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 2 1 32 19 15 69
BOVEC 0 0 22 9 9 40
CELJE 0 0 11 11 3 25
JESENICE 0 0 5 3 2 10
JEZERSKO 0 0 6 5 2 13
KAMNIK 0 0 15 8 2 25
KOROŠKE 0 0 6 3 6 15
KRANJ 0 0 5 5 0 10
KRANJSKA GORA 0 1 6 5 4 16
LJUBLJANA 0 0 10 9 8 27
MARIBOR 1 1 34 8 4 48
MOJSTRANA 0 0 18 5 5 28
RADOVLJICA 0 0 3 5 6 14
RATEČE 0 0 8 1 3 12
ŠKOFJA LOKA 0 0 9 6 7 22
TOLMIN 0 6 48 13 8 75
TRŽIČ 0 1 8 3 4 16
Skupaj 3 10 246 118 88 465