Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2008

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 41 41 0
BOVEC 24 24 0
CELJE 15 15 0
JESENICE 5 5 0
JEZERSKO 5 5 0
KAMNIK 18 18 0
KOROŠKE 8 8 0
KRANJ 7 7 0
KRANJSKA GORA 19 19 0
LJUBLJANA 16 16 0
MARIBOR 11 11 0
MOJSTRANA 18 18 0
RADOVLJICA 10 10 0
RATEČE 5 5 0
ŠKOFJA LOKA 8 8 0
TOLMIN 64 64 0
TRŽIČ 22 22 0
Skupaj 296 296 0

Število intervencij in reševalcev v letu 2008

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ356412522399
BOVEC186241111243
CELJE1601687122
JESENICE3252042
JEZERSKO5053330
KAMNIK1801812996
KOROŠKE5272053
KRANJ6173240
KRANJSKA GORA17219118130
LJUBLJANA1331650199
MARIBOR101112043
MOJSTRANA171181514155
RADOVLJICA641043113
RATEČE5054331
ŠKOFJA LOKA7183044
TOLMIN5212642926540
TRŽIČ21122129114
Skupaj 254 42 296 151 117 2394

Število ponesrečencev v letu 2008

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 11 44 0 11 5 0 0 2 0 0 0 3 3 43
BOVEC 10 102 1 5 0 0 0 0 0 1 2 1 1 33
CELJE 4 15 0 3 1 0 0 0 0 4 0 0 0 18
JESENICE 0 01 0 2 0 0 0 0 0 0 0 2 1 6
JEZERSKO 2 00 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 6
KAMNIK 2 15 0 5 1 0 0 1 4 0 2 0 0 21
KOROŠKE 0 03 1 1 0 0 0 0 0 0 0 2 1 8
KRANJ 0 30 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 7
KRANJSKA GORA 4 06 3 4 1 1 0 0 0 2 0 2 0 23
LJUBLJANA 1 00 1 7 1 2 0 0 0 1 1 0 0 14
MARIBOR 1 01 1 3 1 1 0 0 1 1 0 0 1 11
MOJSTRANA 7 011 1 2 0 2 0 0 0 1 0 0 0 24
RADOVLJICA 1 12 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 1 8
RATEČE 0 00 3 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 6
ŠKOFJA LOKA 0 40 0 0 1 0 0 0 0 2 1 0 0 8
TOLMIN 7 113 3 7 12 9 0 1 1 4 4 0 2 64
TRŽIČ 2 44 0 4 3 0 0 0 1 1 0 0 0 19
Skupaj 52 39 47 17 59 26 15 0 4 7 20 10 11 12 319

Število nesreč v letu 2008

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 21 5 0 0 2 0 2 1 2 6 2 41
BOVEC 12 3 1 0 1 2 1 0 0 4 0 24
CELJE 7 3 1 1 1 1 1 0 0 1 0 16
JESENICE 2 0 0 0 1 0 1 0 0 1 0 5
JEZERSKO 1 1 1 1 0 0 0 0 1 0 0 5
KAMNIK 5 1 6 0 0 0 0 0 1 5 0 18
KOROŠKE 3 1 1 0 0 0 0 1 0 1 0 7
KRANJ 2 0 0 0 0 0 3 0 0 1 1 7
KRANJSKA GORA 12 0 2 0 1 0 0 2 0 1 1 19
LJUBLJANA 9 0 2 0 0 0 2 0 0 1 2 16
MARIBOR 5 1 0 0 0 0 0 1 2 2 0 11
MOJSTRANA 10 1 6 0 0 0 0 0 0 1 0 18
RADOVLJICA 5 1 0 0 0 0 1 0 2 1 0 10
RATEČE 1 0 2 0 0 0 0 0 1 0 1 5
ŠKOFJA LOKA 2 0 0 0 0 0 1 0 1 2 2 8
TOLMIN 20 5 3 0 0 1 22 0 1 6 6 64
TRŽIČ 10 2 0 0 1 0 4 0 1 4 0 22
Skupaj 127 24 25 2 7 4 38 5 12 37 15 296

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2008

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 1 0 24 15 3 43
BOVEC 0 0 22 7 4 33
CELJE 0 0 9 3 6 18
JESENICE 0 0 5 1 0 6
JEZERSKO 0 0 5 1 0 6
KAMNIK 1 2 10 5 3 21
KOROŠKE 0 1 2 3 2 8
KRANJ 0 0 4 2 1 7
KRANJSKA GORA 0 0 13 7 3 23
LJUBLJANA 0 0 10 1 3 14
MARIBOR 1 0 3 6 1 11
MOJSTRANA 0 0 14 8 2 24
RADOVLJICA 0 0 2 5 1 8
RATEČE 0 0 3 3 0 6
ŠKOFJA LOKA 1 0 4 0 3 8
TOLMIN 1 0 33 17 13 64
TRŽIČ 0 0 8 6 5 19
Skupaj 5 3 171 90 50 319