Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2007

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 53 53 0
BOVEC 35 35 0
CELJE 5 5 0
JESENICE 3 3 0
JEZERSKO 6 6 0
KAMNIK 21 21 0
KOROŠKE 10 10 0
KRANJ 13 13 0
KRANJSKA GORA 25 25 0
LJUBLJANA 22 22 0
MARIBOR 18 18 0
MOJSTRANA 16 16 0
RADOVLJICA 25 24 1
RATEČE 11 11 0
ŠKOFJA LOKA 13 12 1
TOLMIN 55 55 0
TRŽIČ 16 16 0
Skupaj 347 345 2

Število intervencij in reševalcev v letu 2007

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ485533731414
BOVEC332352220206
CELJE4153219
JESENICE3032122
JEZERSKO5163235
KAMNIK1752264173
KOROŠKE821045103
KRANJ112135685
KRANJSKA GORA223251513206
LJUBLJANA1842232144
MARIBOR1261833124
MOJSTRANA16016151688
RADOVLJICA195241111307
RATEČE101118787
ŠKOFJA LOKA931254132
TOLMIN4411552017356
TRŽIČ1421694105
Skupaj 293 53 346 171 148 2606

Število ponesrečencev v letu 2007

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 19 293 0 13 7 0 0 4 1 2 0 3 1 82
BOVEC 13 211 3 6 1 1 0 1 0 6 1 0 0 45
CELJE 2 01 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
JESENICE 1 00 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3
JEZERSKO 1 03 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 6
KAMNIK 5 13 4 5 2 0 0 0 0 1 0 4 0 25
KOROŠKE 0 08 0 7 0 1 0 0 0 2 1 1 0 20
KRANJ 2 22 2 1 1 0 0 0 0 1 0 1 0 12
KRANJSKA GORA 14 06 1 5 1 0 0 1 0 3 0 1 0 32
LJUBLJANA 2 04 1 5 5 0 0 0 0 0 0 1 3 21
MARIBOR 2 11 0 3 2 0 0 0 0 2 5 0 4 20
MOJSTRANA 7 02 0 9 0 0 0 0 0 1 0 0 0 19
RADOVLJICA 3 41 1 5 1 0 0 1 1 4 1 0 2 24
RATEČE 5 02 0 4 0 3 0 0 0 2 0 0 0 16
ŠKOFJA LOKA 0 11 0 1 1 0 0 1 0 3 1 0 0 9
TOLMIN 8 181 6 4 12 0 0 0 0 1 4 2 0 56
TRŽIČ 6 02 0 3 2 0 0 1 1 0 1 1 0 17
Skupaj 90 58 51 19 74 35 5 0 10 3 29 14 14 10 412

Število nesreč v letu 2007

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 30 5 0 0 1 0 2 0 3 10 2 53
BOVEC 17 6 5 0 2 3 1 0 0 1 0 35
CELJE 2 0 2 0 1 0 0 0 0 0 0 5
JESENICE 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3
JEZERSKO 2 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 6
KAMNIK 12 4 0 0 0 0 0 0 1 4 1 22
KOROŠKE 5 1 2 0 0 0 0 0 0 2 0 10
KRANJ 7 0 0 0 0 0 4 0 1 1 0 13
KRANJSKA GORA 10 5 8 0 0 0 0 0 1 0 1 25
LJUBLJANA 12 0 1 0 0 0 1 1 1 5 1 22
MARIBOR 4 1 0 1 0 0 0 1 1 9 1 18
MOJSTRANA 8 2 4 0 1 0 0 0 0 1 0 16
RADOVLJICA 9 5 0 0 1 0 1 0 0 8 0 24
RATEČE 7 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 11
ŠKOFJA LOKA 6 0 0 0 0 0 0 0 1 3 2 12
TOLMIN 11 1 1 0 0 3 25 3 0 9 2 55
TRŽIČ 9 2 0 0 0 0 0 0 1 3 1 16
Skupaj 153 37 26 1 6 6 34 5 11 56 11 346

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2007

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 0 3 56 14 9 82
BOVEC 0 1 35 5 4 45
CELJE 0 0 4 1 0 5
JESENICE 0 0 2 0 1 3
JEZERSKO 0 0 2 1 3 6
KAMNIK 0 5 12 3 5 25
KOROŠKE 0 0 15 4 1 20
KRANJ 0 0 6 2 4 12
KRANJSKA GORA 0 2 16 9 5 32
LJUBLJANA 0 2 10 5 4 21
MARIBOR 0 2 9 5 4 20
MOJSTRANA 0 0 11 5 3 19
RADOVLJICA 0 3 9 7 5 24
RATEČE 0 1 12 3 0 16
ŠKOFJA LOKA 0 0 4 2 3 9
TOLMIN 0 4 33 11 8 56
TRŽIČ 0 0 4 8 5 17
Skupaj 0 23 240 85 64 412