Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2006

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 40 40 0
BOVEC 26 26 0
CELJE 12 11 1
JESENICE 7 7 0
JEZERSKO 8 8 0
KAMNIK 32 32 0
KOROŠKE 8 8 0
KRANJ 13 13 0
KRANJSKA GORA 15 15 0
LJUBLJANA 20 20 0
MARIBOR 10 9 1
MOJSTRANA 17 17 0
RADOVLJICA 12 12 0
RATEČE 4 4 0
ŠKOFJA LOKA 14 14 0
TOLMIN 39 39 0
TRŽIČ 14 14 0
Skupaj 291 289 2

Število intervencij in reševalcev v letu 2006

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ364402316324
BOVEC224261411131
CELJE110117431
JESENICE7073155
JEZERSKO7182227
KAMNIK266321110136
KOROŠKE538010
KRANJ121139799
KRANJSKA GORA15116117131
LJUBLJANA1912073187
MARIBOR6392142
MOJSTRANA170171615105
RADOVLJICA1201296116
RATEČE4043132
ŠKOFJA LOKA131144176
TOLMIN30939118300
TRŽIČ122148478
Skupaj 254 36 290 140 98 1870

Število ponesrečencev v letu 2006

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 12 34 0 9 4 1 0 5 0 1 1 5 1 46
BOVEC 4 08 7 3 1 1 0 0 0 2 0 2 0 28
CELJE 1 01 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6
JESENICE 0 00 0 5 1 0 0 1 0 0 0 0 0 7
JEZERSKO 3 01 2 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 9
KAMNIK 4 013 1 5 2 1 1 2 1 4 0 1 1 36
KOROŠKE 1 03 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 6
KRANJ 1 33 1 1 3 0 0 0 0 1 0 0 0 13
KRANJSKA GORA 8 01 0 4 1 0 1 0 0 3 0 0 0 18
LJUBLJANA 2 03 0 4 1 0 0 5 0 2 0 0 0 17
MARIBOR 2 11 1 1 3 0 0 1 0 0 1 2 0 13
MOJSTRANA 1 02 1 9 0 0 0 2 0 4 0 0 0 19
RADOVLJICA 2 00 0 3 4 0 0 3 0 0 0 0 0 12
RATEČE 0 01 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
ŠKOFJA LOKA 0 60 1 0 2 1 0 0 0 3 0 0 0 13
TOLMIN 1 190 5 1 8 0 0 3 0 2 3 1 0 43
TRŽIČ 1 20 0 4 4 0 0 0 2 1 0 0 0 14
Skupaj 43 34 41 19 59 34 4 2 22 3 23 5 13 2 304

Število nesreč v letu 2006

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 26 2 0 0 2 0 5 0 2 3 0 40
BOVEC 14 1 2 3 1 3 2 0 0 0 0 26
CELJE 6 0 2 0 0 0 0 0 0 3 0 11
JESENICE 4 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 7
JEZERSKO 4 0 2 0 0 0 0 0 2 0 0 8
KAMNIK 15 6 3 0 0 0 1 0 1 3 3 32
KOROŠKE 3 1 2 0 0 0 0 0 0 2 0 8
KRANJ 5 0 0 0 1 0 4 1 1 1 0 13
KRANJSKA GORA 6 4 3 1 0 0 0 1 0 0 1 16
LJUBLJANA 16 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 20
MARIBOR 4 0 0 2 0 0 0 1 0 2 0 9
MOJSTRANA 8 2 4 0 2 0 0 0 1 0 0 17
RADOVLJICA 6 1 0 0 0 0 0 0 1 2 2 12
RATEČE 1 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 4
ŠKOFJA LOKA 5 0 0 0 0 0 8 0 0 0 1 14
TOLMIN 7 0 1 1 0 1 24 0 1 4 0 39
TRŽIČ 2 1 2 1 1 0 0 0 1 6 0 14
Skupaj 132 22 24 8 8 4 44 3 11 27 7 290

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2006

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 0 2 18 15 11 46
BOVEC 0 0 21 5 2 28
CELJE 0 0 3 3 0 6
JESENICE 0 0 3 2 2 7
JEZERSKO 0 0 4 2 3 9
KAMNIK 0 1 20 10 5 36
KOROŠKE 0 0 3 2 1 6
KRANJ 0 0 8 4 1 13
KRANJSKA GORA 0 0 7 9 2 18
LJUBLJANA 0 0 6 3 8 17
MARIBOR 0 6 2 2 3 13
MOJSTRANA 0 0 14 2 3 19
RADOVLJICA 0 0 3 6 3 12
RATEČE 0 0 2 2 0 4
ŠKOFJA LOKA 0 0 9 1 3 13
TOLMIN 0 1 25 6 11 43
TRŽIČ 0 0 6 3 5 14
Skupaj 0 10 154 77 63 304