Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2018 na dan 20. junij

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 21 17 4
BOVEC 8 4 4
CELJE 10 6 4
JESENICE 1 1 0
JEZERSKO 8 3 5
KAMNIK 10 6 4
KOROŠKE 6 5 1
KRANJ 11 8 3
KRANJSKA GORA 10 10 0
LJUBLJANA 22 21 1
MARIBOR 4 0 4
MOJSTRANA 4 3 1
RADOVLJICA 13 13 0
RATEČE 5 5 0
ŠKOFJA LOKA 4 4 0
TOLMIN 29 29 0
TRŽIČ 8 8 0
Skupaj 174 143 31

Število intervencij in reševalcev v letu 2018 na dan 20. junij

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ1611771193
BOVEC5162339
CELJE6171544
JESENICE1011010
JEZERSKO4041224
KAMNIK6175261
KOROŠKE3251155
KRANJ6280662
KRANJSKA GORA100104689
LJUBLJANA2012110134
MARIBOR101000
MOJSTRANA3033324
RADOVLJICA1301387140
RATEČE4150219
ŠKOFJA LOKA4042138
TOLMIN20929116225
TRŽIČ8082277
Skupaj 130 19 149 49 57 1134

Število ponesrečencev v letu 2018 na dan 20. junij

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 12 05 1 1 2 0 1 1 0 0 0 0 0 23
BOVEC 1 2321 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 236
CELJE 3 00 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0 6
JESENICE 0 00 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
JEZERSKO 0 00 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2
KAMNIK 1 01 1 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 7
KOROŠKE 3 11 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6
KRANJ 2 00 0 2 2 0 0 1 0 1 0 0 0 8
KRANJSKA GORA 7 02 1 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 13
LJUBLJANA 0 02 1 4 4 5 0 0 0 1 3 0 0 20
MARIBOR 0 00 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
MOJSTRANA 1 00 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 4
RADOVLJICA 0 01 0 6 2 1 0 2 0 0 0 0 0 12
RATEČE 0 01 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
ŠKOFJA LOKA 0 00 0 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 4
TOLMIN 3 70 0 2 4 0 0 1 0 1 2 0 0 20
TRŽIČ 2 24 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8
Skupaj 35 242 18 9 24 18 7 1 5 0 8 7 0 0 374

Število nesreč v letu 2018 na dan 20. junij

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 7 5 1 1 0 1 0 0 1 0 1 17
BOVEC 2 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0 6
CELJE 0 1 2 0 3 0 0 0 0 0 1 7
JESENICE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
JEZERSKO 0 0 1 0 0 0 0 0 0 3 0 4
KAMNIK 5 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 7
KOROŠKE 3 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 5
KRANJ 4 1 0 1 1 0 0 0 0 0 1 8
KRANJSKA GORA 2 0 1 0 4 0 0 0 2 1 0 10
LJUBLJANA 11 1 0 0 0 0 0 0 1 5 3 21
MARIBOR 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
MOJSTRANA 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 3
RADOVLJICA 8 0 0 0 2 0 0 0 1 1 1 13
RATEČE 1 0 0 0 1 0 0 0 2 1 0 5
ŠKOFJA LOKA 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
TOLMIN 6 1 0 0 0 2 8 0 1 11 0 29
TRŽIČ 4 0 1 0 0 0 2 0 0 1 0 8
Skupaj 58 9 8 3 11 3 12 1 11 26 7 149

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2018 na dan 20. junij

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 0 0 19 2 2 23
BOVEC 0 0 2 0 0 2
CELJE 0 0 2 2 0 4
JESENICE 0 0 0 0 0 0
JEZERSKO 0 0 2 0 0 2
KAMNIK 0 0 3 2 1 6
KOROŠKE 0 1 2 2 0 5
KRANJ 0 0 1 1 0 2
KRANJSKA GORA 0 0 10 0 0 10
LJUBLJANA 0 0 9 2 2 13
MARIBOR 0 0 1 0 0 1
MOJSTRANA 0 0 3 1 0 4
RADOVLJICA 0 0 6 4 2 12
RATEČE 0 0 0 2 0 2
ŠKOFJA LOKA 0 0 1 2 1 4
TOLMIN 0 1 12 3 2 18
TRŽIČ 0 0 4 2 1 7
Skupaj 0 2 77 25 11 115