Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2017 na dan 26. julij

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 35 29 6
BOVEC 17 13 4
CELJE 10 4 6
JESENICE 3 3 0
JEZERSKO 7 7 0
KAMNIK 16 13 3
KOROŠKE 3 1 2
KRANJ 9 9 0
KRANJSKA GORA 11 11 0
LJUBLJANA 26 25 1
MARIBOR 3 0 3
MOJSTRANA 18 14 4
RADOVLJICA 13 12 1
RATEČE 5 5 0
ŠKOFJA LOKA 10 8 2
TOLMIN 53 52 1
TRŽIČ 19 18 1
Skupaj 258 224 34

Število intervencij in reševalcev v letu 2017 na dan 26. julij

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ291301516218
BOVEC130132594
CELJE6171719
JESENICE3032226
JEZERSKO7072338
KAMNIK67133092
KOROŠKE101006
KRANJ7291172
KRANJSKA GORA1101175106
LJUBLJANA2422620225
MARIBOR000000
MOJSTRANA122141214121
RADOVLJICA1211353115
RATEČE4152232
ŠKOFJA LOKA8084365
TOLMIN484521812390
TRŽIČ1531876147
Skupaj 206 24 230 83 79 1766

Število ponesrečencev v letu 2017 na dan 26. julij

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 7 08 1 4 2 3 1 0 2 0 0 0 0 28
BOVEC 11 14 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 18
CELJE 8 02 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 11
JESENICE 0 01 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3
JEZERSKO 2 11 0 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 7
KAMNIK 10 32 4 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 22
KOROŠKE 1 00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
KRANJ 0 10 1 0 5 0 0 0 1 0 0 0 0 8
KRANJSKA GORA 4 03 0 3 3 1 0 0 0 0 0 0 0 14
LJUBLJANA 1 24 3 4 5 1 0 2 0 1 3 0 0 26
MARIBOR 0 00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
MOJSTRANA 7 02 0 3 1 2 0 0 0 1 0 0 0 16
RADOVLJICA 0 06 2 2 2 0 0 0 1 0 0 0 0 13
RATEČE 0 02 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 5
ŠKOFJA LOKA 1 00 0 4 2 0 0 0 0 1 0 0 0 8
TOLMIN 1 221 2 5 10 1 4 0 0 1 2 0 0 49
TRŽIČ 9 12 0 2 3 3 0 2 0 0 0 0 0 22
Skupaj 62 31 38 14 33 35 12 6 5 4 4 6 0 1 251

Število nesreč v letu 2017 na dan 26. julij

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 14 4 0 1 3 2 2 0 0 3 1 30
BOVEC 4 3 3 0 0 0 1 0 1 1 0 13
CELJE 5 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 7
JESENICE 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
JEZERSKO 3 1 1 0 0 0 1 0 0 1 0 7
KAMNIK 5 1 1 0 0 0 0 0 0 5 1 13
KOROŠKE 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
KRANJ 0 0 0 0 0 0 2 1 1 3 2 9
KRANJSKA GORA 5 0 1 0 2 0 1 2 0 0 0 11
LJUBLJANA 12 0 1 0 0 0 0 1 2 2 6 24
MARIBOR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
MOJSTRANA 8 1 3 0 1 0 0 0 0 0 1 14
RADOVLJICA 8 0 0 1 0 0 0 0 2 1 1 13
RATEČE 1 0 0 0 2 0 0 0 1 1 0 5
ŠKOFJA LOKA 5 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 8
TOLMIN 8 1 1 0 0 1 28 2 3 5 2 51
TRŽIČ 11 0 0 0 2 0 2 0 0 2 0 17
Skupaj 93 13 11 3 11 3 37 7 10 24 14 226

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2017 na dan 26. julij

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 1 2 15 5 3 26
BOVEC 0 0 9 1 0 10
CELJE 1 1 6 1 0 9
JESENICE 0 0 2 1 0 3
JEZERSKO 0 0 6 1 0 7
KAMNIK 0 3 16 0 0 19
KOROŠKE 0 1 0 0 0 1
KRANJ 0 0 0 0 0 0
KRANJSKA GORA 0 0 10 2 2 14
LJUBLJANA 0 0 6 11 4 21
MARIBOR 0 0 0 0 0 0
MOJSTRANA 1 1 12 1 1 16
RADOVLJICA 0 0 3 6 4 13
RATEČE 0 0 3 1 0 4
ŠKOFJA LOKA 1 0 3 2 2 8
TOLMIN 0 0 35 13 0 48
TRŽIČ 0 0 17 1 2 20
Skupaj 4 8 143 46 18 219