Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2020 na dan 11. avgust

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 32 29 3
BOVEC 33 28 5
CELJE 9 6 3
JESENICE 7 7 0
JEZERSKO 17 17 0
KAMNIK 25 18 7
KOROŠKE 6 4 2
KRANJ 8 8 0
KRANJSKA GORA 24 24 0
LJUBLJANA 27 27 0
MARIBOR 4 3 1
MOJSTRANA 17 16 1
RADOVLJICA 23 23 0
RATEČE 2 1 1
ŠKOFJA LOKA 7 6 1
TOLMIN 42 42 0
TRŽIČ 11 11 0
Skupaj 294 270 24

Število intervencij in reševalcev v letu 2020 na dan 11. avgust

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ300301720249
BOVEC272291013268
CELJE7184629
JESENICE5272188
JEZERSKO1431755102
KAMNIK17118813177
KOROŠKE4153250
KRANJ80844169
KRANJSKA GORA231241717293
LJUBLJANA2702792244
MARIBOR3030023
MOJSTRANA115161013147
RADOVLJICA17623107253
RATEČE101008
ŠKOFJA LOKA6176797
TOLMIN3210421912339
TRŽIČ101115492
Skupaj 242 34 276 129 126 2628

Število ponesrečencev v letu 2020 na dan 11. avgust

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 15 09 2 2 3 3 0 0 1 1 1 0 0 37
BOVEC 10 010 2 3 2 1 0 0 1 0 2 0 1 32
CELJE 2 02 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 6
JESENICE 0 01 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 2 5
JEZERSKO 3 00 0 2 1 1 0 0 0 1 0 0 0 8
KAMNIK 9 04 1 1 0 0 0 2 0 1 2 0 0 20
KOROŠKE 1 01 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 4
KRANJ 0 02 1 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 7
KRANJSKA GORA 23 24 0 5 3 0 0 0 0 1 0 0 0 38
LJUBLJANA 0 16 2 7 5 2 0 1 0 0 0 0 0 24
MARIBOR 0 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
MOJSTRANA 8 02 0 2 0 1 0 1 0 1 0 0 0 15
RADOVLJICA 9 03 4 3 0 0 0 3 0 2 0 0 0 24
RATEČE 0 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ŠKOFJA LOKA 1 01 0 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 7
TOLMIN 3 80 0 6 12 1 0 1 0 2 4 0 0 37
TRŽIČ 0 12 1 1 1 3 0 0 1 0 0 0 0 10
Skupaj 84 13 49 13 38 31 13 0 8 4 10 11 0 3 277

Število nesreč v letu 2020 na dan 11. avgust

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 12 8 0 1 1 0 1 0 2 3 2 30
BOVEC 16 2 2 3 0 1 0 0 0 5 0 29
CELJE 3 3 0 0 0 0 0 0 2 0 0 8
JESENICE 1 0 0 0 0 0 1 0 3 2 0 7
JEZERSKO 10 0 2 0 0 0 0 1 1 1 1 16
KAMNIK 11 3 1 0 0 0 1 0 0 2 0 18
KOROŠKE 3 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 5
KRANJ 4 0 0 1 0 0 1 1 0 1 0 8
KRANJSKA GORA 13 0 7 0 0 0 0 1 0 3 0 24
LJUBLJANA 16 1 1 0 0 0 2 1 1 2 3 27
MARIBOR 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 3
MOJSTRANA 14 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 16
RADOVLJICA 14 5 0 0 0 1 1 0 1 0 1 23
RATEČE 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ŠKOFJA LOKA 4 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 7
TOLMIN 10 1 0 0 0 2 15 1 3 7 3 42
TRŽIČ 3 2 0 0 1 0 0 1 1 3 0 11
Skupaj 137 25 16 5 2 4 22 7 16 31 10 275

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2020 na dan 11. avgust

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 2 3 25 3 1 34
BOVEC 0 1 15 5 3 24
CELJE 0 0 4 0 1 5
JESENICE 0 0 1 2 2 5
JEZERSKO 0 0 0 1 0 1
KAMNIK 0 1 10 3 1 15
KOROŠKE 0 0 1 0 0 1
KRANJ 0 0 3 0 0 3
KRANJSKA GORA 0 4 30 0 1 35
LJUBLJANA 0 1 11 7 1 20
MARIBOR 0 0 1 0 0 1
MOJSTRANA 0 0 10 3 2 15
RADOVLJICA 0 0 12 6 5 23
RATEČE 0 0 0 0 0 0
ŠKOFJA LOKA 0 1 4 1 1 7
TOLMIN 0 0 21 12 1 34
TRŽIČ 0 0 7 3 0 10
Skupaj 2 11 155 46 19 233