Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2020 na dan 30. maj

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 12 11 1
BOVEC 8 8 0
CELJE 5 5 0
JESENICE 5 5 0
JEZERSKO 10 10 0
KAMNIK 8 8 0
KOROŠKE 3 1 2
KRANJ 4 4 0
KRANJSKA GORA 7 7 0
LJUBLJANA 21 14 7
MARIBOR 1 1 0
MOJSTRANA 8 8 0
RADOVLJICA 15 15 0
RATEČE 1 1 0
ŠKOFJA LOKA 6 3 3
TOLMIN 18 18 0
TRŽIČ 6 6 0
Skupaj 138 125 13

Število intervencij in reševalcev v letu 2020 na dan 30. maj

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ110117890
BOVEC6282268
CELJE5054422
JESENICE3251074
JEZERSKO91104468
KAMNIK8084290
KOROŠKE1011116
KRANJ40411119
KRANJSKA GORA7074488
LJUBLJANA1601641131
MARIBOR101005
MOJSTRANA4483580
RADOVLJICA1231554142
RATEČE101008
ŠKOFJA LOKA3143471
TOLMIN1081896160
TRŽIČ5162252
Skupaj 106 22 128 54 48 1284

Število ponesrečencev v letu 2020 na dan 30. maj

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 7 04 1 1 2 0 0 0 0 1 1 0 0 17
BOVEC 0 01 1 0 1 0 0 0 1 0 2 0 1 7
CELJE 1 02 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5
JESENICE 0 01 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 2 4
JEZERSKO 1 00 0 2 1 1 0 0 0 1 0 0 0 6
KAMNIK 0 02 1 0 0 0 0 2 0 1 2 0 0 8
KOROŠKE 0 00 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
KRANJ 0 01 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3
KRANJSKA GORA 11 01 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 13
LJUBLJANA 0 13 1 5 4 1 0 1 0 0 0 0 0 16
MARIBOR 0 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
MOJSTRANA 3 01 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 6
RADOVLJICA 3 02 2 3 0 0 0 2 0 2 0 0 0 14
RATEČE 0 01 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ŠKOFJA LOKA 0 00 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
TOLMIN 1 10 0 6 4 0 0 0 0 1 3 0 0 16
TRŽIČ 0 12 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 5
Skupaj 27 3 22 6 25 14 3 0 5 1 8 10 0 3 127

Število nesreč v letu 2020 na dan 30. maj

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 3 3 0 1 1 0 0 0 1 0 2 11
BOVEC 1 0 0 3 0 0 0 0 0 4 0 8
CELJE 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 5
JESENICE 1 0 0 0 0 0 1 0 3 0 0 5
JEZERSKO 5 0 1 0 0 0 0 0 1 1 1 9
KAMNIK 4 0 1 0 0 0 1 0 0 2 0 8
KOROŠKE 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
KRANJ 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 4
KRANJSKA GORA 2 0 4 0 0 0 0 0 0 1 0 7
LJUBLJANA 10 0 0 0 0 0 2 0 0 1 3 16
MARIBOR 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
MOJSTRANA 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8
RADOVLJICA 10 3 0 0 0 1 0 0 1 0 0 15
RATEČE 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
ŠKOFJA LOKA 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
TOLMIN 6 1 0 0 0 1 4 0 0 5 1 18
TRŽIČ 2 1 0 0 1 0 0 0 0 2 0 6
Skupaj 64 9 6 5 2 2 8 0 7 17 7 127

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2020 na dan 30. maj

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 0 2 13 1 1 17
BOVEC 0 1 5 0 1 7
CELJE 0 0 3 0 1 4
JESENICE 0 0 1 1 2 4
JEZERSKO 0 0 0 1 0 1
KAMNIK 0 0 5 1 0 6
KOROŠKE 0 0 1 0 0 1
KRANJ 0 0 2 0 0 2
KRANJSKA GORA 0 0 13 0 0 13
LJUBLJANA 0 1 8 4 1 14
MARIBOR 0 0 0 0 0 0
MOJSTRANA 0 0 4 2 0 6
RADOVLJICA 0 0 6 3 4 13
RATEČE 0 0 0 0 0 0
ŠKOFJA LOKA 0 0 2 1 1 4
TOLMIN 0 0 10 6 0 16
TRŽIČ 0 0 4 1 0 5
Skupaj 0 4 77 21 11 113