Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2018 na dan 17. oktober

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 83 76 7
BOVEC 43 35 8
CELJE 27 15 12
JESENICE 5 5 0
JEZERSKO 12 11 1
KAMNIK 29 25 4
KOROŠKE 16 16 0
KRANJ 21 21 0
KRANJSKA GORA 29 29 0
LJUBLJANA 36 33 3
MARIBOR 9 9 0
MOJSTRANA 35 35 0
RADOVLJICA 27 27 0
RATEČE 11 9 2
ŠKOFJA LOKA 10 9 1
TOLMIN 67 67 0
TRŽIČ 22 22 0
Skupaj 482 444 38

Število intervencij in reševalcev v letu 2018 na dan 17. oktober

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ718795148614
BOVEC334371924242
CELJE14317610106
JESENICE5054253
JEZERSKO120126548
KAMNIK226281416241
KOROŠKE1151642165
KRANJ18220712194
KRANJSKA GORA281291414293
LJUBLJANA3313454222
MARIBOR8190045
MOJSTRANA350353534251
RADOVLJICA252271212283
RATEČE92115787
ŠKOFJA LOKA8195477
TOLMIN5413673516477
TRŽIČ211221210179
Skupaj 407 50 457 234 220 3577

Število ponesrečencev v letu 2018 na dan 17. oktober

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 36 025 3 8 5 5 2 2 3 0 1 0 0 90
BOVEC 13 2337 0 1 4 2 0 1 1 1 3 0 0 266
CELJE 9 23 0 4 1 0 0 0 0 1 0 0 0 20
JESENICE 0 00 1 1 1 1 0 0 1 0 0 0 0 5
JEZERSKO 2 00 3 2 0 0 2 0 1 1 0 0 0 11
KAMNIK 10 07 2 8 0 0 0 1 0 2 0 0 0 30
KOROŠKE 3 32 3 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 16
KRANJ 5 02 0 5 6 0 0 2 0 1 0 0 0 21
KRANJSKA GORA 22 06 3 5 3 0 0 0 0 0 1 0 0 40
LJUBLJANA 4 03 3 7 8 6 0 0 0 1 3 0 0 35
MARIBOR 1 01 2 0 1 0 0 1 0 0 1 0 0 7
MOJSTRANA 19 010 1 7 0 4 0 1 0 3 0 0 0 45
RADOVLJICA 6 02 1 10 4 1 0 3 0 0 1 0 0 28
RATEČE 2 02 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9
ŠKOFJA LOKA 2 00 0 2 2 2 0 0 0 1 0 0 0 9
TOLMIN 7 153 3 3 15 2 1 2 0 2 5 0 0 58
TRŽIČ 5 38 0 2 1 2 0 2 1 0 0 0 0 24
Skupaj 146 256 81 28 69 54 25 5 15 7 13 15 0 0 714

Število nesreč v letu 2018 na dan 17. oktober

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 51 12 1 1 0 1 1 0 4 5 3 79
BOVEC 14 7 2 0 0 1 5 1 0 6 0 36
CELJE 4 3 4 0 3 0 2 0 0 0 1 17
JESENICE 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1 5
JEZERSKO 0 0 3 1 0 0 0 0 0 6 2 12
KAMNIK 17 3 4 0 0 0 0 0 3 1 0 28
KOROŠKE 8 0 0 0 0 0 0 2 2 2 2 16
KRANJ 10 3 0 1 1 0 1 3 0 0 1 20
KRANJSKA GORA 15 1 2 0 4 0 0 3 2 2 0 29
LJUBLJANA 16 2 0 0 0 0 2 0 1 7 5 33
MARIBOR 3 0 0 1 0 0 1 0 0 3 1 9
MOJSTRANA 24 0 10 0 0 0 0 1 0 0 0 35
RADOVLJICA 16 1 1 0 2 0 0 0 1 2 2 25
RATEČE 3 0 3 0 1 0 0 0 3 1 0 11
ŠKOFJA LOKA 7 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 9
TOLMIN 15 2 0 0 0 7 20 2 2 14 4 66
TRŽIČ 15 0 1 0 0 0 3 0 1 2 0 22
Skupaj 220 34 31 4 11 9 35 14 20 51 23 452

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2018 na dan 17. oktober

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 0 1 64 15 6 86
BOVEC 0 1 17 3 1 22
CELJE 3 1 9 4 0 17
JESENICE 0 1 1 1 1 4
JEZERSKO 0 0 6 0 1 7
KAMNIK 0 0 15 7 2 24
KOROŠKE 1 2 5 4 1 13
KRANJ 0 0 3 1 1 5
KRANJSKA GORA 0 4 28 2 1 35
LJUBLJANA 1 1 14 4 3 23
MARIBOR 0 0 4 0 2 6
MOJSTRANA 0 0 32 10 3 45
RADOVLJICA 0 0 13 8 4 25
RATEČE 0 0 1 2 0 3
ŠKOFJA LOKA 0 0 6 2 1 9
TOLMIN 0 2 35 14 3 54
TRŽIČ 1 0 7 7 7 22
Skupaj 6 13 260 84 37 400