Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2018 na dan 26. april

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 8 7 1
BOVEC 5 3 2
CELJE 7 3 4
JESENICE 1 1 0
JEZERSKO 4 3 1
KAMNIK 6 4 2
KOROŠKE 2 2 0
KRANJ 6 6 0
KRANJSKA GORA 5 5 0
LJUBLJANA 17 14 3
MARIBOR 2 0 2
MOJSTRANA 1 0 1
RADOVLJICA 8 8 0
RATEČE 3 3 0
ŠKOFJA LOKA 1 1 0
TOLMIN 15 12 3
TRŽIČ 6 5 1
Skupaj 97 77 20

Število intervencij in reševalcev v letu 2018 na dan 26. april

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ7073528
BOVEC3141130
CELJE3140128
JESENICE1011010
JEZERSKO4041124
KAMNIK4154144
KOROŠKE0221039
KRANJ6060443
KRANJSKA GORA5052251
LJUBLJANA1601600104
MARIBOR101000
MOJSTRANA000000
RADOVLJICA8084379
RATEČE303006
ŠKOFJA LOKA1010011
TOLMIN961552126
TRŽIČ5051155
Skupaj 76 11 87 23 21 678

Število ponesrečencev v letu 2018 na dan 26. april

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 2 03 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 8
BOVEC 0 2321 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 234
CELJE 1 00 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
JESENICE 0 00 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
JEZERSKO 0 00 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2
KAMNIK 1 00 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 5
KOROŠKE 3 00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
KRANJ 1 00 0 2 2 0 0 1 0 0 0 0 0 6
KRANJSKA GORA 3 02 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6
LJUBLJANA 0 02 1 4 2 4 0 0 0 0 2 0 0 15
MARIBOR 0 00 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
MOJSTRANA 0 00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
RADOVLJICA 0 00 0 3 2 1 0 1 0 0 0 0 0 7
RATEČE 0 00 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
ŠKOFJA LOKA 0 00 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
TOLMIN 2 30 0 1 1 0 0 1 0 0 2 0 0 10
TRŽIČ 2 21 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5
Skupaj 15 237 9 5 16 10 6 0 3 0 2 5 0 0 308

Število nesreč v letu 2018 na dan 26. april

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 2 2 1 1 0 0 0 0 1 0 0 7
BOVEC 1 0 0 0 0 0 1 0 0 2 0 4
CELJE 0 1 1 0 2 0 0 0 0 0 0 4
JESENICE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
JEZERSKO 0 0 1 0 0 0 0 0 0 3 0 4
KAMNIK 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 5
KOROŠKE 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
KRANJ 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1 6
KRANJSKA GORA 0 0 1 0 4 0 0 0 0 0 0 5
LJUBLJANA 9 1 0 0 0 0 0 0 1 3 2 16
MARIBOR 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
MOJSTRANA 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
RADOVLJICA 3 0 0 0 2 0 0 0 1 1 1 8
RATEČE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 3
ŠKOFJA LOKA 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
TOLMIN 4 0 0 0 0 1 3 0 0 7 0 15
TRŽIČ 1 0 1 0 0 0 2 0 0 1 0 5
Skupaj 30 4 5 3 9 1 6 0 7 18 4 87

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2018 na dan 26. april

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 0 0 7 0 1 8
BOVEC 0 0 1 0 0 1
CELJE 0 0 1 1 0 2
JESENICE 0 0 0 0 0 0
JEZERSKO 0 0 2 0 0 2
KAMNIK 0 0 2 2 0 4
KOROŠKE 0 0 2 1 0 3
KRANJ 0 0 1 1 0 2
KRANJSKA GORA 0 0 6 0 0 6
LJUBLJANA 0 0 8 1 1 10
MARIBOR 0 0 1 0 0 1
MOJSTRANA 0 0 0 0 0 0
RADOVLJICA 0 0 2 3 2 7
RATEČE 0 0 0 2 0 2
ŠKOFJA LOKA 0 0 1 0 0 1
TOLMIN 0 0 5 0 2 7
TRŽIČ 0 0 4 1 0 5
Skupaj 0 0 43 12 6 61