Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2018 na dan 14. december

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 86 85 1
BOVEC 45 36 9
CELJE 27 17 10
JESENICE 6 6 0
JEZERSKO 13 11 2
KAMNIK 32 32 0
KOROŠKE 18 18 0
KRANJ 26 25 1
KRANJSKA GORA 30 30 0
LJUBLJANA 38 36 2
MARIBOR 10 10 0
MOJSTRANA 38 38 0
RADOVLJICA 29 29 0
RATEČE 11 9 2
ŠKOFJA LOKA 12 12 0
TOLMIN 73 72 1
TRŽIČ 27 26 1
Skupaj 521 492 29

Število intervencij in reševalcev v letu 2018 na dan 14. december

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ778855350655
BOVEC364402026267
CELJE16420611123
JESENICE5164254
JEZERSKO130136551
KAMNIK266321817314
KOROŠKE1171842226
KRANJ214251014330
KRANJSKA GORA291301515303
LJUBLJANA3523754240
MARIBOR82100057
MOJSTRANA362383635279
RADOVLJICA272291414295
RATEČE92115787
ŠKOFJA LOKA1111285106
TOLMIN5814723718515
TRŽIČ243271310217
Skupaj 442 63 505 254 235 4119

Število ponesrečencev v letu 2018 na dan 14. december

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 40 028 3 9 5 5 2 2 3 0 1 0 0 98
BOVEC 17 2347 0 1 4 2 0 1 1 2 3 0 0 272
CELJE 14 23 0 4 1 0 0 0 0 1 0 0 0 25
JESENICE 1 00 1 1 1 1 0 0 1 0 0 0 0 6
JEZERSKO 2 00 3 2 0 0 2 0 1 1 0 0 0 11
KAMNIK 10 08 3 9 0 1 0 1 0 2 0 0 0 34
KOROŠKE 3 32 3 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 16
KRANJ 5 02 0 6 7 0 0 3 0 1 1 0 0 25
KRANJSKA GORA 22 07 3 5 3 0 0 0 0 0 1 0 0 41
LJUBLJANA 4 13 3 8 8 6 0 1 0 1 3 0 0 38
MARIBOR 1 01 2 0 1 0 0 1 0 0 1 0 0 7
MOJSTRANA 21 010 1 7 0 4 0 1 0 3 0 1 0 48
RADOVLJICA 6 03 1 10 7 1 0 3 0 0 1 0 0 32
RATEČE 2 02 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9
ŠKOFJA LOKA 2 00 0 3 4 2 0 0 0 1 0 0 0 12
TOLMIN 9 153 3 3 16 3 1 2 1 2 6 0 0 64
TRŽIČ 8 38 0 3 1 3 0 2 1 0 0 0 0 29
Skupaj 167 258 87 29 75 61 28 5 17 8 14 17 1 0 767

Število nesreč v letu 2018 na dan 14. december

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 55 13 1 1 0 1 1 0 5 5 3 85
BOVEC 15 8 2 0 0 1 5 1 0 7 0 39
CELJE 7 3 4 0 3 0 2 0 0 0 1 20
JESENICE 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 1 6
JEZERSKO 0 0 3 1 0 0 0 0 0 7 2 13
KAMNIK 21 2 5 0 0 0 0 0 3 1 0 32
KOROŠKE 8 0 0 0 0 0 0 2 2 4 2 18
KRANJ 12 3 1 1 1 0 1 3 1 1 1 25
KRANJSKA GORA 16 1 2 0 4 0 0 3 2 2 0 30
LJUBLJANA 17 2 1 0 0 0 2 0 1 8 5 36
MARIBOR 3 0 0 1 0 0 1 0 1 3 1 10
MOJSTRANA 27 0 10 0 0 0 0 1 0 0 0 38
RADOVLJICA 17 1 1 0 2 0 0 0 1 3 2 27
RATEČE 3 0 3 0 1 0 0 0 3 1 0 11
ŠKOFJA LOKA 8 0 0 0 0 0 0 1 0 0 3 12
TOLMIN 17 2 0 0 0 7 20 2 2 15 5 70
TRŽIČ 19 0 1 0 0 0 3 0 1 3 0 27
Skupaj 248 35 34 4 11 9 35 14 23 60 26 499

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2018 na dan 14. december

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 1 1 69 15 6 92
BOVEC 0 1 22 3 1 27
CELJE 5 1 10 4 0 20
JESENICE 0 1 2 1 1 5
JEZERSKO 0 0 6 0 1 7
KAMNIK 0 0 17 8 3 28
KOROŠKE 1 2 5 4 1 13
KRANJ 0 0 4 1 1 6
KRANJSKA GORA 0 4 28 3 1 36
LJUBLJANA 1 1 15 4 4 25
MARIBOR 0 0 4 0 2 6
MOJSTRANA 0 0 35 10 3 48
RADOVLJICA 1 0 15 8 4 28
RATEČE 0 0 1 2 0 3
ŠKOFJA LOKA 0 0 6 3 3 12
TOLMIN 0 2 38 17 3 60
TRŽIČ 1 0 11 8 7 27
Skupaj 10 13 288 91 41 443