Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2017 na dan 28. maj

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 13 11 2
BOVEC 2 1 1
CELJE 2 2 0
JESENICE 3 3 0
JEZERSKO 5 3 2
KAMNIK 10 8 2
KOROŠKE 1 1 0
KRANJ 7 7 0
KRANJSKA GORA 8 7 1
LJUBLJANA 18 17 1
MARIBOR 2 0 2
MOJSTRANA 6 6 0
RADOVLJICA 8 7 1
RATEČE 5 5 0
ŠKOFJA LOKA 7 7 0
TOLMIN 27 27 0
TRŽIČ 7 7 0
Skupaj 131 119 12

Število intervencij in reševalcev v letu 2017 na dan 28. maj

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ101117576
BOVEC1010110
CELJE2020012
JESENICE3032226
JEZERSKO3031125
KAMNIK4483064
KOROŠKE101006
KRANJ6171052
KRANJSKA GORA7075370
LJUBLJANA1611710160
MARIBOR000000
MOJSTRANA4265561
RADOVLJICA6173165
RATEČE4152232
ŠKOFJA LOKA7073358
TOLMIN2522794188
TRŽIČ4371166
Skupaj 103 16 119 43 28 971

Število ponesrečencev v letu 2017 na dan 28. maj

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 2 04 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 9
BOVEC 0 00 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
CELJE 0 02 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
JESENICE 0 01 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 3
JEZERSKO 1 01 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 3
KAMNIK 6 32 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 17
KOROŠKE 1 00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
KRANJ 0 00 0 0 5 0 0 0 1 0 0 0 0 6
KRANJSKA GORA 2 00 0 3 3 1 0 0 0 0 0 0 0 9
LJUBLJANA 1 04 2 2 3 0 0 2 0 1 2 0 0 17
MARIBOR 0 00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
MOJSTRANA 5 00 0 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 8
RADOVLJICA 0 04 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 7
RATEČE 0 02 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 5
ŠKOFJA LOKA 0 00 0 4 2 0 0 0 0 1 0 0 0 7
TOLMIN 1 110 1 2 6 1 0 0 0 1 0 0 0 23
TRŽIČ 5 11 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9
Skupaj 24 15 21 9 19 22 3 1 3 2 4 3 0 1 127

Število nesreč v letu 2017 na dan 28. maj

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 4 1 0 1 3 0 2 0 0 0 0 11
BOVEC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
CELJE 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 2
JESENICE 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
JEZERSKO 1 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 3
KAMNIK 4 1 0 0 0 0 0 0 0 3 0 8
KOROŠKE 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
KRANJ 0 0 0 0 0 0 2 0 1 2 2 7
KRANJSKA GORA 1 0 1 0 2 0 1 2 0 0 0 7
LJUBLJANA 9 0 1 0 0 0 0 1 0 1 4 16
MARIBOR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
MOJSTRANA 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 6
RADOVLJICA 4 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 7
RATEČE 1 0 0 0 2 0 0 0 1 1 0 5
ŠKOFJA LOKA 4 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0 7
TOLMIN 5 1 0 0 0 0 13 0 1 4 2 26
TRŽIČ 4 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0 7
Skupaj 46 6 2 3 11 0 19 4 4 13 9 117

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2017 na dan 28. maj

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 0 0 6 1 1 8
BOVEC 0 0 0 0 0 0
CELJE 0 0 1 1 0 2
JESENICE 0 0 2 1 0 3
JEZERSKO 0 0 2 1 0 3
KAMNIK 0 3 12 0 0 15
KOROŠKE 0 1 0 0 0 1
KRANJ 0 0 0 0 0 0
KRANJSKA GORA 0 0 8 1 0 9
LJUBLJANA 0 0 6 6 1 13
MARIBOR 0 0 0 0 0 0
MOJSTRANA 1 0 6 0 1 8
RADOVLJICA 0 0 2 4 1 7
RATEČE 0 0 3 1 0 4
ŠKOFJA LOKA 0 0 3 2 2 7
TOLMIN 0 0 18 5 0 23
TRŽIČ 0 0 9 0 0 9
Skupaj 1 4 78 23 6 112