Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2019 na dan 15. oktober

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 84 84 0
BOVEC 58 55 3
CELJE 22 18 4
JESENICE 3 3 0
JEZERSKO 15 14 1
KAMNIK 34 20 14
KOROŠKE 12 12 0
KRANJ 25 25 0
KRANJSKA GORA 36 35 1
LJUBLJANA 30 29 1
MARIBOR 11 9 2
MOJSTRANA 45 45 0
RADOVLJICA 34 34 0
RATEČE 12 12 0
ŠKOFJA LOKA 11 11 0
TOLMIN 83 83 0
TRŽIČ 25 25 0
Skupaj 540 514 26

Število intervencij in reševalcev v letu 2019 na dan 15. oktober

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ804844741598
BOVEC517583031368
CELJE17522101093
JESENICE3032226
JEZERSKO131146981
KAMNIK25530811163
KOROŠKE751241105
KRANJ250251512236
KRANJSKA GORA314351818317
LJUBLJANA2643091228
MARIBOR9091362
MOJSTRANA396453438400
RADOVLJICA286341411384
RATEČE120128698
ŠKOFJA LOKA101118481
TOLMIN6914834025674
TRŽIČ21425169259
Skupaj 466 66 532 270 232 4173

Število ponesrečencev v letu 2019 na dan 15. oktober

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 62 017 2 15 7 4 3 3 1 4 2 0 0 120
BOVEC 26 27 5 5 8 2 0 2 1 2 2 0 0 62
CELJE 10 43 0 3 3 1 0 0 0 0 0 0 0 24
JESENICE 0 02 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
JEZERSKO 8 06 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15
KAMNIK 18 04 2 3 1 1 1 0 0 2 0 0 0 32
KOROŠKE 1 02 1 0 0 0 1 1 0 1 1 2 0 10
KRANJ 3 00 0 7 7 0 1 2 0 1 1 0 0 22
KRANJSKA GORA 27 14 5 6 3 0 1 1 0 1 0 0 0 49
LJUBLJANA 7 22 2 7 3 3 0 1 0 2 0 0 0 29
MARIBOR 1 22 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0 8
MOJSTRANA 14 09 0 11 1 4 0 1 0 4 0 1 0 45
RADOVLJICA 6 09 0 4 5 0 1 1 0 1 1 0 4 32
RATEČE 6 00 0 1 1 0 0 0 2 0 1 0 0 11
ŠKOFJA LOKA 1 00 0 3 3 1 1 0 0 0 0 0 0 9
TOLMIN 13 202 1 7 24 4 2 1 0 0 7 0 0 81
TRŽIČ 13 44 0 4 0 0 2 1 0 2 2 0 0 32
Skupaj 216 35 73 20 77 68 20 13 14 4 20 17 3 4 584

Število nesreč v letu 2019 na dan 15. oktober

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 49 11 0 2 6 1 0 3 1 7 4 84
BOVEC 25 7 4 1 0 13 3 0 4 1 0 58
CELJE 7 1 4 0 2 0 2 0 1 3 2 22
JESENICE 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 3
JEZERSKO 10 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0 14
KAMNIK 18 6 0 0 0 0 0 0 2 3 1 30
KOROŠKE 7 1 0 0 0 0 0 0 2 2 0 12
KRANJ 11 2 0 2 1 0 2 3 3 1 0 25
KRANJSKA GORA 20 3 2 0 0 0 0 3 3 3 1 35
LJUBLJANA 17 2 1 0 0 0 2 1 0 6 1 30
MARIBOR 5 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 7
MOJSTRANA 28 5 8 0 2 0 0 1 0 1 0 45
RADOVLJICA 17 3 0 0 1 0 0 0 0 8 5 34
RATEČE 3 2 1 0 0 0 0 1 3 2 0 12
ŠKOFJA LOKA 4 0 0 0 1 0 0 0 2 1 3 11
TOLMIN 16 3 2 0 0 1 41 4 4 8 3 82
TRŽIČ 11 6 0 0 0 0 4 0 1 3 0 25
Skupaj 250 53 24 6 13 15 56 16 26 50 20 529

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2019 na dan 15. oktober

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 3 9 66 25 7 110
BOVEC 0 5 38 2 6 51
CELJE 0 2 9 1 0 12
JESENICE 0 0 0 3 0 3
JEZERSKO 0 1 3 1 0 5
KAMNIK 3 1 9 1 2 16
KOROŠKE 0 0 2 1 2 5
KRANJ 0 0 7 0 0 7
KRANJSKA GORA 2 0 36 7 2 47
LJUBLJANA 2 0 13 5 1 21
MARIBOR 0 0 6 0 0 6
MOJSTRANA 0 2 33 10 0 45
RADOVLJICA 0 0 19 3 3 25
RATEČE 0 3 3 3 0 9
ŠKOFJA LOKA 0 0 4 3 2 9
TOLMIN 0 4 52 19 5 80
TRŽIČ 1 2 15 10 3 31
Skupaj 11 29 315 94 33 482