Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2019 na dan 9. december

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 95 93 2
BOVEC 63 62 1
CELJE 24 19 5
JESENICE 4 4 0
JEZERSKO 16 12 4
KAMNIK 36 34 2
KOROŠKE 13 12 1
KRANJ 27 27 0
KRANJSKA GORA 36 36 0
LJUBLJANA 36 35 1
MARIBOR 11 10 1
MOJSTRANA 45 45 0
RADOVLJICA 42 42 0
RATEČE 15 15 0
ŠKOFJA LOKA 12 11 1
TOLMIN 85 85 0
TRŽIČ 26 26 0
Skupaj 586 568 18

Število intervencij in reševalcev v letu 2019 na dan 9. december

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ905955144669
BOVEC557623133401
CELJE185231111103
JESENICE4043336
JEZERSKO151168995
KAMNIK305351414231
KOROŠKE751242105
KRANJ270271613260
KRANJSKA GORA324361818324
LJUBLJANA31536121271
MARIBOR110111378
MOJSTRANA396453438400
RADOVLJICA348421611457
RATEČE1321597125
ŠKOFJA LOKA101119592
TOLMIN7114854226704
TRŽIČ22426179270
Skupaj 509 72 581 296 247 4621

Število ponesrečencev v letu 2019 na dan 9. december

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 67 018 2 18 8 5 3 3 1 4 2 0 0 131
BOVEC 29 28 5 6 8 2 0 2 1 2 2 0 0 67
CELJE 11 43 0 3 3 1 0 0 0 1 0 0 0 26
JESENICE 0 03 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4
JEZERSKO 8 07 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 17
KAMNIK 18 04 3 3 2 1 1 0 0 3 0 0 0 35
KOROŠKE 1 02 1 0 0 0 1 1 0 1 1 2 0 10
KRANJ 6 00 0 8 7 0 1 2 0 1 1 0 0 26
KRANJSKA GORA 27 14 6 6 3 0 1 1 0 1 0 0 0 50
LJUBLJANA 9 24 2 7 3 4 0 1 0 2 1 0 0 35
MARIBOR 1 23 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 10
MOJSTRANA 14 09 0 11 1 4 0 1 0 4 0 1 0 45
RADOVLJICA 9 011 0 5 5 0 1 2 0 1 1 0 4 39
RATEČE 8 01 0 1 1 0 0 0 2 0 1 0 0 14
ŠKOFJA LOKA 1 00 0 3 3 1 1 0 0 0 0 0 0 9
TOLMIN 13 202 1 7 25 4 2 1 0 0 8 0 0 83
TRŽIČ 13 44 0 4 0 1 2 1 0 2 2 0 0 33
Skupaj 235 35 83 22 83 72 23 13 15 5 22 19 3 4 634

Število nesreč v letu 2019 na dan 9. december

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 54 15 0 2 6 1 0 3 2 8 4 95
BOVEC 28 8 4 1 0 13 3 0 4 1 0 62
CELJE 7 2 4 0 2 0 2 0 1 3 2 23
JESENICE 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 4
JEZERSKO 11 1 2 1 0 0 0 0 0 0 1 16
KAMNIK 18 7 1 0 0 0 0 0 4 4 1 35
KOROŠKE 7 1 0 0 0 0 0 0 2 2 0 12
KRANJ 13 2 0 2 1 0 2 3 3 1 0 27
KRANJSKA GORA 20 3 2 0 0 0 0 3 4 3 1 36
LJUBLJANA 21 3 1 0 0 0 2 1 0 6 1 35
MARIBOR 6 0 0 0 0 0 2 0 0 0 1 9
MOJSTRANA 28 5 8 0 2 0 0 1 0 1 0 45
RADOVLJICA 24 4 0 0 1 0 0 0 0 8 5 42
RATEČE 5 2 2 0 0 0 0 1 3 2 0 15
ŠKOFJA LOKA 4 0 0 0 1 0 0 0 2 1 3 11
TOLMIN 16 3 2 0 0 1 41 4 4 8 5 84
TRŽIČ 12 6 0 0 0 0 4 0 1 3 0 26
Skupaj 277 62 26 6 13 15 56 16 30 52 24 577

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2019 na dan 9. december

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 3 9 77 26 6 121
BOVEC 0 5 40 3 6 54
CELJE 0 2 9 1 0 12
JESENICE 0 0 0 4 0 4
JEZERSKO 0 1 4 1 0 6
KAMNIK 3 1 11 1 2 18
KOROŠKE 0 0 2 1 2 5
KRANJ 0 0 9 0 1 10
KRANJSKA GORA 2 1 36 7 2 48
LJUBLJANA 3 0 15 7 1 26
MARIBOR 0 0 6 0 0 6
MOJSTRANA 0 2 33 10 0 45
RADOVLJICA 0 0 24 4 4 32
RATEČE 0 3 3 3 0 9
ŠKOFJA LOKA 0 0 4 3 3 10
TOLMIN 0 4 54 19 5 82
TRŽIČ 1 3 15 10 3 32
Skupaj 12 31 342 100 35 520