Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2017 na dan 20. november

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 64 62 2
BOVEC 43 42 1
CELJE 14 13 1
JESENICE 4 4 0
JEZERSKO 12 12 0
KAMNIK 32 30 2
KOROŠKE 5 3 2
KRANJ 18 18 0
KRANJSKA GORA 23 23 0
LJUBLJANA 34 32 2
MARIBOR 3 0 3
MOJSTRANA 43 43 0
RADOVLJICA 25 25 0
RATEČE 8 8 0
ŠKOFJA LOKA 20 20 0
TOLMIN 95 95 0
TRŽIČ 32 31 1
Skupaj 475 461 14

Število intervencij in reševalcev v letu 2017 na dan 20. november

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ621633634463
BOVEC42143926328
CELJE1211387107
JESENICE5053252
JEZERSKO120127761
KAMNIK151530127268
KOROŠKE3031024
KRANJ1531837140
KRANJSKA GORA221231411203
LJUBLJANA2933230282
MARIBOR000000
MOJSTRANA394433435350
RADOVLJICA20424106237
RATEČE5382371
ŠKOFJA LOKA1912084187
TOLMIN8312953124722
TRŽIČ274311310226
Skupaj 410 53 463 194 183 3721

Število ponesrečencev v letu 2017 na dan 20. november

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 15 120 1 9 3 6 1 2 2 2 0 0 0 62
BOVEC 25 28 6 6 2 2 0 0 0 4 0 0 0 55
CELJE 9 02 1 3 0 1 0 1 0 1 0 0 0 18
JESENICE 0 01 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0 4
JEZERSKO 6 12 0 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 13
KAMNIK 20 42 6 4 2 1 1 0 0 1 0 0 0 41
KOROŠKE 1 01 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
KRANJ 2 14 2 1 7 0 0 0 1 0 0 0 0 18
KRANJSKA GORA 4 08 2 5 4 1 0 1 0 0 0 0 0 25
LJUBLJANA 1 24 5 5 5 2 0 3 0 1 4 0 0 32
MARIBOR 0 00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
MOJSTRANA 30 09 0 9 1 5 0 1 0 2 0 0 0 57
RADOVLJICA 1 26 2 3 5 0 0 2 2 0 0 0 0 23
RATEČE 2 04 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 1 9
ŠKOFJA LOKA 3 20 1 6 7 0 0 0 0 1 2 0 0 22
TOLMIN 10 371 6 8 23 2 4 0 0 1 5 0 0 97
TRŽIČ 20 23 2 4 4 3 0 3 0 1 0 0 0 42
Skupaj 149 54 75 34 68 64 24 7 14 5 14 12 0 1 521

Število nesreč v letu 2017 na dan 20. november

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 38 9 0 1 3 2 3 0 1 5 1 63
BOVEC 20 7 4 0 0 3 2 0 1 4 1 42
CELJE 8 2 1 0 1 0 1 0 0 0 0 13
JESENICE 3 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 5
JEZERSKO 7 2 1 0 0 0 1 0 0 1 0 12
KAMNIK 9 4 5 0 0 0 2 1 0 6 2 29
KOROŠKE 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
KRANJ 4 1 1 0 0 0 2 3 2 3 2 18
KRANJSKA GORA 12 1 1 0 2 0 1 4 1 1 0 23
LJUBLJANA 15 0 1 0 0 0 0 1 4 3 6 30
MARIBOR 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
MOJSTRANA 30 4 7 0 1 0 0 0 0 0 1 43
RADOVLJICA 11 2 0 1 0 0 0 0 5 3 2 24
RATEČE 2 1 1 0 2 0 0 0 1 1 0 8
ŠKOFJA LOKA 8 1 0 1 0 0 2 2 1 0 5 20
TOLMIN 16 1 1 0 0 2 51 3 5 11 4 94
TRŽIČ 18 1 1 0 2 0 4 1 1 2 0 30
Skupaj 204 37 24 3 11 7 69 15 23 40 24 457

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2017 na dan 20. november

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 2 6 34 13 4 59
BOVEC 0 2 20 5 3 30
CELJE 1 1 9 3 1 15
JESENICE 0 0 3 1 0 4
JEZERSKO 0 0 8 4 0 12
KAMNIK 0 3 27 1 0 31
KOROŠKE 0 1 1 0 0 2
KRANJ 0 0 2 3 0 5
KRANJSKA GORA 0 0 14 6 5 25
LJUBLJANA 0 0 6 12 9 27
MARIBOR 0 0 0 0 0 0
MOJSTRANA 1 3 43 4 5 56
RADOVLJICA 0 0 7 8 8 23
RATEČE 0 0 6 1 1 8
ŠKOFJA LOKA 1 1 12 5 3 22
TOLMIN 0 0 62 26 1 89
TRŽIČ 0 1 33 3 3 40
Skupaj 5 18 287 95 43 448