Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2018 na dan 21. avgust

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 65 59 6
BOVEC 31 12 19
CELJE 21 8 13
JESENICE 4 4 0
JEZERSKO 8 4 4
KAMNIK 24 21 3
KOROŠKE 14 13 1
KRANJ 18 17 1
KRANJSKA GORA 22 22 0
LJUBLJANA 32 26 6
MARIBOR 6 2 4
MOJSTRANA 23 23 0
RADOVLJICA 25 25 0
RATEČE 7 4 3
ŠKOFJA LOKA 9 8 1
TOLMIN 47 47 0
TRŽIČ 13 13 0
Skupaj 369 308 61

Število intervencij in reševalcev v letu 2018 na dan 21. avgust

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ557623638470
BOVEC1311461685
CELJE101112870
JESENICE4043240
JEZERSKO7071329
KAMNIK185231012216
KOROŠKE941342137
KRANJ1521709172
KRANJSKA GORA220221011195
LJUBLJANA2913054199
MARIBOR2130018
MOJSTRANA230232222163
RADOVLJICA241251212264
RATEČE6172435
ŠKOFJA LOKA8084461
TOLMIN3611472314354
TRŽIČ1301365124
Skupaj 294 35 329 146 166 2632

Število ponesrečencev v letu 2018 na dan 21. avgust

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 28 017 2 6 3 5 2 2 3 0 1 0 0 69
BOVEC 5 2332 0 0 3 1 0 0 0 0 1 0 0 245
CELJE 3 11 0 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 9
JESENICE 0 00 0 1 1 1 0 0 1 0 0 0 0 4
JEZERSKO 0 00 0 1 0 0 1 0 0 1 0 0 0 3
KAMNIK 9 06 2 7 0 0 0 1 0 2 0 0 0 27
KOROŠKE 3 21 3 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 13
KRANJ 5 02 0 3 5 0 0 2 0 1 0 0 0 18
KRANJSKA GORA 18 04 2 4 3 0 0 0 0 0 1 0 0 32
LJUBLJANA 4 02 3 7 6 5 0 0 0 1 3 0 0 31
MARIBOR 0 00 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 3
MOJSTRANA 12 06 1 4 0 3 0 1 0 2 0 0 0 29
RADOVLJICA 4 02 0 10 4 1 0 3 0 0 1 0 0 25
RATEČE 2 02 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6
ŠKOFJA LOKA 0 00 0 2 2 2 0 0 0 1 0 0 0 7
TOLMIN 4 91 0 3 10 2 1 2 0 2 4 0 0 38
TRŽIČ 2 24 0 2 0 2 0 1 0 0 0 0 0 13
Skupaj 99 247 50 16 53 41 22 4 13 4 11 12 0 0 572

Število nesreč v letu 2018 na dan 21. avgust

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 39 9 1 1 0 1 1 0 4 4 2 62
BOVEC 5 0 1 0 0 0 3 1 0 4 0 14
CELJE 2 2 2 0 3 0 1 0 0 0 1 11
JESENICE 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 4
JEZERSKO 0 0 1 0 0 0 0 0 0 4 2 7
KAMNIK 16 1 3 0 0 0 0 0 2 1 0 23
KOROŠKE 6 0 0 0 0 0 0 2 2 1 2 13
KRANJ 8 3 0 1 1 0 0 3 0 0 1 17
KRANJSKA GORA 9 1 2 0 4 0 0 2 2 2 0 22
LJUBLJANA 14 2 0 0 0 0 2 0 1 7 3 29
MARIBOR 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 3
MOJSTRANA 16 0 6 0 0 0 0 1 0 0 0 23
RADOVLJICA 15 1 1 0 2 0 0 0 1 2 2 24
RATEČE 2 0 1 0 1 0 0 0 2 1 0 7
ŠKOFJA LOKA 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 8
TOLMIN 12 1 0 0 0 4 12 2 2 12 1 46
TRŽIČ 9 0 1 0 0 0 2 0 0 1 0 13
Skupaj 162 20 19 3 11 5 21 12 17 40 16 326

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2018 na dan 21. avgust

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 0 1 53 8 5 67
BOVEC 0 0 10 0 0 10
CELJE 0 0 4 3 0 7
JESENICE 0 0 1 1 1 3
JEZERSKO 0 0 2 0 0 2
KAMNIK 0 0 12 7 2 21
KOROŠKE 0 2 5 4 0 11
KRANJ 0 0 3 1 1 5
KRANJSKA GORA 0 4 22 1 0 27
LJUBLJANA 1 1 13 4 2 21
MARIBOR 0 0 2 0 1 3
MOJSTRANA 0 0 23 5 1 29
RADOVLJICA 0 0 12 6 4 22
RATEČE 0 0 1 2 0 3
ŠKOFJA LOKA 0 0 4 2 1 7
TOLMIN 0 1 26 7 2 36
TRŽIČ 0 0 6 4 2 12
Skupaj 1 9 199 55 22 286