Pregled izpolnjevanja intervencijskih poročil v letu 2019 na dan 20. junij

Društvo GRZS Število vseh intervencij Število admistrativno zaključenih intervencij Število intervencij v administrativni obdelavi
BOHINJ 32 31 1
BOVEC 19 10 9
CELJE 9 0 9
JESENICE 2 2 0
JEZERSKO 3 3 0
KAMNIK 11 6 5
KOROŠKE 2 2 0
KRANJ 18 16 2
KRANJSKA GORA 13 13 0
LJUBLJANA 17 14 3
MARIBOR 3 3 0
MOJSTRANA 13 13 0
RADOVLJICA 16 16 0
RATEČE 4 3 1
ŠKOFJA LOKA 8 8 0
TOLMIN 35 35 0
TRŽIČ 13 13 0
Skupaj 218 188 30

Število intervencij in reševalcev v letu 2019 na dan 20. junij

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS ReševanjeIskanjeSkupajZdravnikHelikopterŠtevilo reševalcev
BOHINJ292311614192
BOVEC101112481
CELJE314020
JESENICE2022219
JEZERSKO3032212
KAMNIK4261348
KOROŠKE1121015
KRANJ18018118171
KRANJSKA GORA1031388117
LJUBLJANA1411520110
MARIBOR3030117
MOJSTRANA112131113114
RADOVLJICA1241685191
RATEČE3032015
ŠKOFJA LOKA7186259
TOLMIN31435188297
TRŽIČ1211374134
Skupaj 173 23 196 97 76 1592

Število ponesrečencev v letu 2019 na dan 20. junij

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Nepoškodovani gorniki Nepoškodovani drugi Lažje poškodovani gorniki Lažje poškodovani drugi Težje poškodovani gorniki Težje poškodovani drugi Lažje oboleli gorniki Lažje oboleli drugi Huje oboleli gorniki Huje oboleli drugi Mrtvi gorniki Mrtvi drugi Pogrešani gorniki Pogrešani drugi Skupaj
BOHINJ 19 08 0 6 4 1 1 3 0 0 2 0 0 44
BOVEC 3 10 1 2 2 0 0 0 0 0 2 0 0 11
CELJE 2 10 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 5
JESENICE 0 02 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
JEZERSKO 1 01 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3
KAMNIK 3 01 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 6
KOROŠKE 0 00 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
KRANJ 3 00 0 6 2 0 1 1 0 1 1 0 0 15
KRANJSKA GORA 13 01 1 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 19
LJUBLJANA 7 00 0 4 1 1 0 0 0 2 0 0 0 15
MARIBOR 0 10 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 3
MOJSTRANA 3 02 0 4 1 0 0 0 0 1 0 0 0 11
RADOVLJICA 5 03 0 2 3 0 1 0 0 0 0 0 3 17
RATEČE 0 00 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2
ŠKOFJA LOKA 1 00 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0 0 6
TOLMIN 3 70 1 5 10 0 1 1 0 0 3 0 0 31
TRŽIČ 2 31 0 3 0 0 0 1 0 2 2 0 0 14
Skupaj 65 13 19 4 39 28 4 6 7 0 7 10 0 3 205

Število nesreč v letu 2019 na dan 20. junij

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Hoja po poti Hoja po brezpotju Plezanje Smučanje Turno smučanje Vodne aktivnosti Aktivnosti v zraku Kolesarjenje Druge športne in rekreacijske aktivnosti Drugo Delo Skupaj
BOHINJ 16 2 0 2 6 0 0 0 0 3 2 31
BOVEC 1 3 0 1 0 3 1 0 2 0 0 11
CELJE 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 4
JESENICE 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
JEZERSKO 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 3
KAMNIK 3 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 6
KOROŠKE 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
KRANJ 9 1 0 2 1 0 2 0 2 1 0 18
KRANJSKA GORA 8 1 1 0 0 0 0 0 0 2 1 13
LJUBLJANA 10 1 1 0 0 0 0 0 0 2 1 15
MARIBOR 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 2
MOJSTRANA 7 3 0 0 2 0 0 1 0 0 0 13
RADOVLJICA 6 2 0 0 1 0 0 0 0 4 3 16
RATEČE 1 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 3
ŠKOFJA LOKA 3 0 0 0 1 0 0 0 1 1 2 8
TOLMIN 7 0 1 0 0 0 15 2 2 6 1 34
TRŽIČ 4 4 0 0 0 0 4 0 1 0 0 13
Skupaj 81 20 4 6 12 3 23 3 10 20 12 194

Starost ponesrečenih, obolelih in mrtvih v letu 2019 na dan 20. junij

Zajete so le intervencije, ki so administrativno zaključene oziroma so zanje oddana popolna poročila
Društvo GRZS Pod 10 let 10-18 let 18-55 let 55-70 let Nad 70 let Skupaj
BOHINJ 1 5 27 6 1 40
BOVEC 0 1 8 0 0 9
CELJE 0 1 0 0 0 1
JESENICE 0 0 0 2 0 2
JEZERSKO 0 0 1 1 0 2
KAMNIK 1 0 2 1 1 5
KOROŠKE 0 0 0 1 0 1
KRANJ 0 0 5 0 0 5
KRANJSKA GORA 0 0 14 1 2 17
LJUBLJANA 2 0 7 4 0 13
MARIBOR 0 0 1 0 0 1
MOJSTRANA 0 0 8 3 0 11
RADOVLJICA 0 0 8 2 2 12
RATEČE 0 0 0 2 0 2
ŠKOFJA LOKA 0 0 3 1 2 6
TOLMIN 0 2 18 6 4 30
TRŽIČ 1 0 6 5 1 13
Skupaj 5 9 108 35 13 170